Жителі Степанівки звернулися до Володимира Поцелуєва з проханням про допомогу у ремонті 5-поверхівки

Минулого року під час стихії у селі Степанівка, Сумського району, градом була пошкоджена покрівля п’ятиповерхового шістдесятиквартирного житлового будинку. Мешканці, а це в основному люди пенсійного віку, протягом року звертаються в різні інстанції за допомогою у відновленні покрівлі. Прийшли зі своєю проблемою і до депутата обласної ради Володимира Поцелуєва.

Складений кошторис ремонтних робіт становить близько 150 тисяч грн. Ця сума є непосильною для пенсіонерів і вони не в змозі самотужки зібрати зазначені кошти, необхідні для ремонту покрівлі. На сьогодні є 60 тисяч грн.

Володимир Поцелуєв направив депутатський запит на керівництво області з проханням допомогти мешканцям вирішити питання щодо ремонту пошкодженого даху шляхом виділення з обласного бюджету коштів у сумі 90 тисяч грн.

Депутати запит підтримали.

Також читайте:

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради