Обласний депутат порушує питання покращення стану приміщень 4-ї Сумської міської лікарні

«До мене, як до депутата обласної ради, звернулися мешканці Сум, обурені нелюдськими умовами, в яких перебувають хворі сумчани, що знаходяться на лікуванні у 4-й міській лікарні, особливо – у неврологічному відділенні», - говорить позафракційний обранець Андрій Кисіль.

У людей практично немає нарікань на роботу медиків. Навпаки – лікарі виконують свою місію професійно і відповідально. Натомість стан приміщень, палат стаціонарного відділення, коридорів є просто жалюгідним. Сумчани скаржаться на тисняву, задуху, жахливий стан ліжко-місць, елементарних людських умов гігієни тощо.

Депутат просить надати детальну інформацію про виділення, надходження і використання протягом 2014-2018 років бюджетних, спонсорських, благодійних коштів на утримання і забезпечення роботи 4-ї міської лікарні як в цілому, так і в розрізі відділень. Також хоче отримати дані про здійснені та заплановані міською владою Сум заходи щодо модернізації та створення належних умов перебування хворих у даному лікувальному закладі, із зазначенням термінів виконання робіт, відвічальних осіб і підрядних організацій та обсягів фінансування.  

Андрій Кисіль звертається до міського голови обласного центру Олександра Лисенка залучити депутатський корпус Сумської міської ради, аби невідкладно провести необхідні проектні та бюджетні процедури і забезпечити в найближчий час виконання робіт з ремонту, облаштування і забезпечення всім необхідним 4-ї міської лікарні.

Також читайте:

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради