telegram Facebook Twitter Youtube

У Сумах пройшов Відкритий Кубок України, командний чемпіонат України з дзюдо

Участь у змаганнях взяли близько 300 спортсменів практично з усіх регіонів країни і всіх вагових категорій. Також приїхали дзюдоїсти з Ізраїлю, Грузії та Азербайджану. Багато було і вболівальників, найменшій з яких лише 5 місяців.

Вітаючи учасників чемпіонату, голова Сумської обласної ради Володимир Токар наголосив на досягненнях сумських дзюдоїстів і подякував депутатам, які переймаються питаннями розвитку спорту на Сумщині. «Три депутата обласної ради мають відношення до дзюдо. Заслужений працівник фізкультури і спорту України, майстер спорту Юрій Меєрович, майстер спорту Віра Мотречко та віце-президент обласної федерації дзюдо, майстер спорту Олександр Будник. Вони завжди лобіюють усі питання, пов’язані із дзюдо і всіляко допомагають спортсменам. Мені, як голові обласної ради, дуже приємно, що у різні роки Сумщина додала у копилку збірної України з дзюдо 3 майстра спорту міжнародного класу і багато майстрів спорту. Одним із кращих прикладів є перший номер українського рейтингу у своїй ваговій категорії Артем Хомула, який став кращим спортсменом Сумщини 2017 року серед дорослих з олімпійських видів спорту».

Володимир Токар привітав дзюдоїста, вручив йому відзнаку та унікальне видання книги «Сумщина». Усім учасникам чемпіонату голова обласної ради побажав упевненості у своїх силах, максимальної концентрації, жаги до перемоги та спортивного зростання.

Побажав спортсменам успіхів, удачі і заступник голови ОДА Вадим Акпєров.  «В останні роки Сумщина приймає багато змагань. Беззаперечно, одним із вагомих турнірів, який проводиться багато років поспіль, є чемпіонат України з дзюдо, який сьогодні зібрав найкращих спортсменів з усієї країни. Сподіваюся, що у кожного з вас є всі шанси стати майбутніми чемпіонами з дзюдо як на всеукраїнських, так і міжнародних змаганнях. Тож хай переможе найсильніший», - сказав у привітальному слові Вадим Акпєров.

«Дуже приємно, що саме на Сумщині проводиться Чемпіонат України з дзюдо. Це свідчить про те, що наші спортсмени мають серйозні здобутки – адже однією з умов для проведення таких серйозних змагань є хороша спортивна школа регіону, який приймає чемпіонат. Обіцяю, що ми й надалі будемо створювати всі умови для розвитку дзюдо на Сумщині», - зазначив Олександр Будник.

Під час урочистостей цінний подарунок від федерації дзюдо Сумщини вручили Юрію Меєровичу.

Переможці у чотирнадцяти вагових категоріях серед жінок і чоловіків представлятимуть збірну національну команду у чемпіонаті світу.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 18 вересня 2018, 16:54

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення