Ім`я Івана Ялового і його справи – оберіг для Коровинець

У Коровинській об’єднаній територіальній громаді відбулися урочистості-пошанування 100-ліття з дня народження видатного хлібороба, організатора і лідера сільськогосподарського виробництва, мудрого наставника для багатьох поколінь, Героя Соціалістичної Праці Івана Никоновича Ялового.

Депутат обласної ради, вірна донька коровинської землі Віра Іванівна Лаврик була однією з перших серед ініціаторів і організаторів пошанування, разом із організаційним комітетом їй вдалося зробити дійство урочистим і щемливим, насиченим приємними хвилинами спогадів і думками про майбутнє прекрасного посульського села.

У просторому, високому і світлому залі Коровинського будинку культури (а його таким будували у 1976 році саме за ініціативи тодішнього голови, який своє село бачив перспективним, з розвинутою соціальною, освітньою і культурною складовими життя села)  зібралися односельчани, рідня та колеги Івана Никоновича, керівники району. Приємно, що в залі представлені всі покоління сьогоднішньої громади, чимало молоді, школярів.

Чимало слів було сказано  у ті години про непересічну особистість Івана Никоновича, адже він справді людина унікальна: все життя віддати своєму селу, односельчанам, уміти приймати  управлінські рішення, які приводять до найкращих результатів, виплекати плеяду керівних кадрів, які й сьогодні успішно працюють на високих посадах.

У своєму виступі Віра Лаврик  говорила про важливість пам’ятати великих людей села, адже в цьому – неперервність поколінь, велика енергетика творення. «Іван Никонович Яловий – відома у всьому світі людина, адже того рівня сільськогосподарського виробництва, який був у Коровинцях,  вдавалося досягти не багатьом. Але він дбав не тільки про врожаї та надої, а й про життя односельчан: нові вулиці, асфальт, школа, дитячий садок, парк відпочинку – все це у Коровинцях будувалося з перспективою, і на той час все було найкращим.

У розповні квітучого літа, коли червневе сонце обігріває землю прийшла у цей світ людина, яка своїм життям залишила хороший, урожайний слід – скільки на землі будуть Коровинці пам'ять про Івана Никоновича не згасне. Не тільки золото його головної нагороди за працю – Зірки Героя Соціалістичної Праці, золото його душі буде над нашим краєм оберегом.

Шануючи 100-літній ювілей з дня народження Івана Никоновича Ялового, ми всі переконані, що справа життя цієї людини – розвиток агровиробництва – продовжується, кращі традиції, що ними славляться Коровинці, живуть і житимуть у громаді.»

Свято доповнили своїми прекрасними номерами  учасники художньої самодіяльності Коровинського сільського будинку культури.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради