telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Поліцейські Сумщини приймали вітання з нагоди третьої річниці створення Національної поліції України

Сьогодні, 2 липня, у переддень третьої річниці створення Національної поліції України, вітання приймали представники професії Сумщини. Урочистості пройшли у залі обласної філармонії. Служителів правопорядку вітали керівники області, міста, очільники обласних силових структур та відомств, представники духовенства. Традиційно, кращих у галузі відзначили грамотами та нагородами.

«Як би хто сьогодні не ставився до змін, але реформа поліції була потрібна. І вона довела свою значущість, - звернувся до присутніх голова Сумської обласної ради Володимир Токар. - Сьогодні рівень довіри до вас виріс. Відповідно, народ відчуває себе більш захищеним. Злочинів стає менше, а рівень їх розкриття збільшується. Завдяки професійному виконанню завдань із протидії злочинності, забезпеченню публічної безпеки і порядку ви отримали високу оцінку громадян, а це – найголовніше досягнення».

Голова обласної ради подякував ветеранам служби, тим, хто захищав і продовжує захищати країну у зоні проведення АТО та Операції об’єднаних сил, схилив голову перед рідними загиблих. Побажав усім здоров’я, миру, добробуту та вручив відзнаки обласної ради кращим представникам професії.

До привітань керівника обласного депутатського корпусу долучився і його перший заступник Анатолій Річкаль, який також подякував поліцейським за службу і побажав їм усіляких гараздів.

«Поліція Сумщини займає перші місця в Україні. Ті, хто тут служить – це наша гордість і наша слава, – сказав у своєму вітальному слові голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко. - Ви довели, що стоїте на захисті законних прав громадян. Багато присутніх пройшли через бойові дії і боронили нашу землю. Велика вам за це шана. Ми, органи влади і місцевого самоврядування, маємо працювати з вами спільно і захищати права громадян. Саме тому намагаємося робити все від нас залежне, аби поліція Сумщини відчувала нашу підтримку. Від щирого серця бажаю усім вам, аби було більше профілактичної роботи, і поменше тієї, яка була б пов’язана з ризиками. Щоб кожен поліцейський, який захищає державу і людей, отримував відповідне моральне і матеріальне забезпечення».

Микола Клочко подякував поліцейським і вручив грамоти обласної державної адміністрації.

Служителів правопорядку вітали очільники обласних силових структур та відомств, представники духовенства. А далі для присутніх відбувся концерт, підготовлений артистами філармонії.

З нагоди свята в Академічному провулку правоохоронці влаштували виставку, де показали предмети зброї, інструменти для безпечного виявлення та вилучення вибухівок, поліцейські автомобілі. Особливе захоплення виставка викликала у дітлахів.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 02 липня 2018, 16:38

Документи облради

Go to top