В обласній ДЮСШ зі спортивно-технічних видів спорту з’явилися чотири гоночних карти

Технічний парк спортивної школи поповнився 4-ма чудовими картами, сукупна вартість яких 200 тисяч грн. Вони різні як за технічними характеристиками, так і розраховані для різного віку.

Вручили машини народний депутат Ігор Молоток, голова обласної ради Володимир Токар та голова ОДА Микола Клочко.

«Я сам у минулому гонщик, займався мотокросом, входив до збірної Азербайджану, був чемпіоном Сумської області і як ніхто розумію, що для результатів треба не лише бажання спортсменів, але й хороша техніка, – зазначив Володимир Токар. – Також знаю, що твориться в душах маленьких хлопців, коли вони сідають за карти. Тому ми будемо всіляко допомагати розвивати в області технічні види спорту».

Голова облради побажав вихованцям школи йти до перемоги на новеньких картах і щоб жителі Сумщини пишалися ними, коли вони стоятимуть на вищих спортивних п'єдесталах України, Європи та світу.

Діти розповідали про свої досягнення, про технічні характеристики автомобілів. Тренери обговорювали з гостями фінансові питання і будівництво траси для картингу. Керівники області пообіцяли допомогти школі.

Ігорю Молотку подарували іменну спортивну футболку за підтримку автоспорту в області і дитячого картингу.

«Дуже добре, коли у дитини є бажання займатися, а тренер може прищепити любов до спорту. Тому тут важливий такий тандем взаєморозуміння, при якому можна досягти результатів. І дуже важливо, що це розуміють всі гілки влади, які об’єдналися заради доброї справи», - сказав нардеп.

«Картинг – це основа автоспорту, - наголосив голова федерації автоспорту Сумщини Вадим Лисий. – Михайло Шумахер починав з картингу і потім став чемпіоном світу за Формулою-1 сім разів. Можливо і на цих картах будуть займатися майбутні чемпіони світу. У Сумах для цього є все – діти і прекрасні тренери.

У ДЮСШ працює три відділення по автомобільному, мотоциклетному і радіоспорту. Займається тут 80 дітей та юнаків, починаючи з 7 років.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 18 червня 2018, 16:45