Відбулося чергове засідання комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної ради

У Сумській обласній раді, під головуванням першого заступника керівника депутатського корпусу Анатолія Річкаля, відбулося чергове засідання комісії з оцінки корупційних ризиків. До її складу включені керівники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради, які володіють знаннями про виробничі процеси і особливості організаційно-управлінської діяльності.

Відкрив засідання голова комісії Анатолій Річкаль. Він повідомив про необхідність прискорення подальшої роботи комісії з оцінки корупційних ризиків та як найшвидшого внесення відповідного проекту рішення на розгляд депутатів обласної ради.

Члени комісії розглянули низку питань порядку денного, а саме, - стосовно ідентифікації, оцінки корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення у діяльності обласної ради.

У свою чергу, члени комісії повідомили про проведену роботу щодо Робочого плану комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності органу місцевого самоврядування.

За результатами проведеної роботи комісія підготувала звіт, що включає в себе ідентифіковані корупційні ризики, їхні чинники та можливі наслідки корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією. Також звіт містить пропозиції щодо заходів із усунення (зменшення) рівня виявлених корупційних ризиків.

За результатами засідання, комісією одноголосно погоджено оцінку та звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної ради, а також заходи щодо усунення можливих ризиків корупційної діяльності.

У подальшому звіт має затвердити обласна рада та включити його до Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2018 рік.

Як повідомлялося раніше, до 04.07.2018 року включно проходить громадське обговорення проекту Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2018 рік. https://sorada.gov.ua/consultations/19609

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 06 лютого 2019, 15:41

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради