Олег Бояринцев: «Ми розвиваємо масовий дитячий спорт»

З нагоди Дня захисту дітей у Глухові Військово-патріотичний клуб «Мужність» провів показові виступи молодих спортсменів-боксерів. Молодь Глухова та Шостки віком від 10 до 17 років продемонструвала глядачам свої вміння, витривалість та бажання перемогти.

«Дуже приємно бачити дітей та молодь, яка займається спортом. Саме спортивні секції виховують та формують характер. Наш клуб «Мужність» понад тридцять років дає змогу тренуватись та проводить виховну роботу з дітьми та молоддю Сумщини, і вже не одне покоління вихованців доводить результативність цієї роботи», - зазначає Почесний президент клубу «Мужність», депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев.

Під час виступів, які відбувалися під голим небом у центрі міста в парку ім. Т.Г. Шевченка, навколо та у середині та рингу вирували справжні спортивні пристрасті. Кожен хотів продемонструвати, що місяці і роки, проведені у спортивній залі, не пройшли дарма.

«Я відвідую секцію боксу і сьогодні виступив на рингу перед глядачами. Звичайно, хвилювався. Але було бажання показати чому я навчився», - говорить вихованець спортивної секції з боксу Євген Ковтун.

Голова клубу «Мужність» Кирило Ященко каже, що подібний захід відбувається вдруге і є дієвим прикладом здорового способу життя для підлітків. Цього року виступи проходили на справжньому боксерському ринзі, який нещодавно з’явився у клубі. Це стало можливим завдяки допомозі вихованців клубу, які дбають про розвиток наступних поколінь.

І, звичайно ж, не обійшлося свято без солодких подарунків та сувенірів на згадку про спортивну подію.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube