telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Білопіллі відбувся футбольний турнір пам’яті загиблих в АТО земляків

Сьогодні, останнього дня весни, у Білопіллі відбувся відкритий районний турнір з футболу та міні-футболу на Кубок голови Білопільської районної державної адміністрації, присвячений пам’яті воїнів-земляків, які загинули у зоні проведення АТО. Він проводиться вже третій рік поспіль і головною метою змагань є вшанування пам’яті воїнів, які захищали суверенітет і цілісність нашої держави, а також патріотичного виховання молоді та залучення жителів району до занять масовими видами спорту.

13 жителів Білопільщини не повернулися до рідних домівок. Вони віддали своє життя за незалежність України: Сергій Миколайович Гордієнко (35 років), Володимир Іванович Горін (43 роки), Олександр Олександрович Ровний (23 роки), Павло Вікторович Николенко (35 років), Руслан Володимирович Батраченко (38 років), Сергій Вікторович Куценко (33 роки), Володимир Миколайович Філоненко (46 років), Буйвало Олександр Миколайович (28 років), Микола Володимирович Бойченко (48 років), Віталій Іванович Сапегін (38 років), Олег Олександрович Костюк (34 роки), Андрій Анатолійович Кузьменко (39 років), Юрій Володимирович Щербина (43 роки).

На місцевому стадіоні імені Юрія Білонога зібралися 13 команд-учасниць та вболівальники. Вперше цього року взяли участь у змаганнях два колективи дівчат.

Перед початком турніру всі вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною тиші та схилили державні прапори. Від імені всіх присутніх школярі поклали квіти до Меморіалу героїв АТО на Алеї слави.

«Я дякую, що запросили мене на цей нелегкий футбольний турнір, і вдячний за ідею його створення голові Білопільської РДА Володимиру Верещагіну, - звернувся до учасників турніру, рідних та близьких загиблих воїнів АТО голова Сумської обласної ради Володимир Токар. - Наш святий обов’язок – пам’ятати загиблих. Ми повинні донести імена героїв, які загинули за честь і незалежність України, до майбутніх поколінь. Ми у великому боргу перед родинами загиблих. Вони втратили найдорожче – дітей, батьків, чоловіків… Депутатський корпус облради і я особисто зробимо все можливе, аби полегшити їх життя. Низько вклоняюся батькам, дружинам і дякую, що вони виховали таких дітей, підтримали чоловіків, які у тяжку для країни хвилину віддали найцінніше, що в них було – своє життя».

Володимир Миколайович наголосив, що потрібно вшановувати пам’ять тих, хто не повернувся та підтримувати їх близьких, але також слід не забувати та всіляко підтримувати живих – тих, хто сьогодні захищає нас від ворожої навали.

«Герої АТО не вмирають. Вони живуть у наших серцях, у наших душах, у нашій пам’яті. Сьогодні ми заради пам’яті загиблих наших земляків проводимо цей турнір. Обіцяю, що ми й надалі в районі футбольні змагання пам’яті і надаватимемо підтримку рідним загиблих в АТО земляків стануть традиційними», - зазначив голова Білопільської РДА Володимир Верещагін.

До усіх присутніх звернулися також заступник голови ОДА Микола Подопригора, депутати обласної ради Юрій Христій та Едуард Пінчук, керівники району.  

Гості поспілкувалися з родинами загиблих, поцікавилися їхніми проблемами та пообіцяли максимально сприяти у їх вирішенні.

Далі розпочалися ігри. У міні-футболі серед дівчат перемогу здобула команда Білопільської ЗОШ №2 ім. Сергія Гордієнка, серед чоловіків – ФК «Білопілля-Агросвіт». У футбольних змаганнях серед дітей переможцями стали футболісти ФК «Динамо-Білопілля».

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 31 травня 2018, 14:17

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top