Між облрадою та ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» підписано Меморандум про співпрацю у сфері протидії торгівлі людьми

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар та голова правління ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» Едуард Глоба підписали Меморандум про співпрацю у сфері протидії торгівлі людьми та допомоги внутрішньо переміщеним особам.

У рамках виконання документу сторони домовилися про об’єднання зусиль щодо сприяння проведенню заходів, інформуванню сільських та селищних голів, очільників ОТГ, залученню територіальних громад області до заходів з протидії торгівлі людьми та допомоги ВПО на території Сумської області.

За словами Едуарда Глоби, їх організація підтримує жителів області, які потерпіли від торгівлі людьми, емігрантів, громадян, які потребують підтримки у зв’язку з виїздом за кордон або поверненням з-за кордону, а також внутрішньо переміщених осіб.

Відповідно до домовленості, сторони будуть проводити для цих категорій осіб правоосвітні заходи, спрямовані на підвищення правової свідомості щодо захисту своїх прав, надавати юридичну, психологічну фінансову підтримку.

«Торгівля людьми – це злочин особливої тяжкості, - наголосив голова обласної ради Володимир Токар. – Тому ми маємо на рівні Сумщини поліпшити інформування громадян про небезпеки, ідентифікувати осіб, які вже потрапили до жахливої пастки і надати їм комплексну реінтеграційну допомогу. Такими є для нас завдання, що мають реалізуватися в рамках підписаного Меморандуму, при взаємодії обласної ради та громадських організацій».

Для довідки: ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» є виконавчим партнером Міжнародної організації з міграції на території Сумської області. З 2013 року вона є членом Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми.

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 24 травня 2018, 14:59

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради