«Слобожанський міст» стане інвестиційним

Сумська торгово-промислова палата та Сумська обласна державна адміністрація пропонують товаровиробникам регіону взяти участь у В2В перемовинах з представниками бізнес-кіл Іраку, ОАЕ та КНР. Захід відбудеться 22 травня 2018 року в рамках XV виставки міжрегіональної та зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2018» та міжнародного бізнес-форуму «Sumy Invest Bridge» у ВЦ «Іллінський».

Заплановані зустрічі В2В з Головою Іраксько-Української ділової ради ABBAS JAWAD HAIDAR AL-NOORI та бізнес-делегацією Іраку щодо поставок у сфері комунального господарства; закупівлі соняшникової олії, пшеничного борошна, зернових, м’яса птиці та кондитерських виробів; деревини; кукурудзи і кормів для худоби, закупівлі живих тварин; закупівлікерамічних виробів, фарби та шпалер, виробів із кераміки та порцеляни; з питань співпраці в галузі фармацевтики та ветеринарної медицини.

В2В перемовини із представником компанії Borouge (ОАЕ) матимуть на меті обговорення із зацікавленими виробниками Сумщини питань постачання нафтохімії, полімерів та одержання інвестицій.

У В2В перемовинах візьме участь і представник китайської компанії Huawei,яка пропонує комплексні системи безпеки для підприємств та громад (відеонагляд, програмне забезпечення нагляду тощо).

Долучайтесь до участі в цьому заході!

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 травня 2018, 13:51

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради