telegram Facebook Twitter Youtube

У День пам'яті та примирення перший заступник голови облради відвідав обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни

8 травня, у День пам'яті і примирення та напередодні 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль разом із головою обласної державної адміністрації Миколою Клочком відвідали комунальний заклад обласної ради «Сумський  клінічний госпіталь ветеранів війни».

Тут керівники області зустрілися з ветеранами Другої Світової, учасниками бойових дій, які проходять лікування у цьому медичному закладі, привітали їх зі святом – Днем пам’яті і примирення та величним свято Перемоги над нацистськими загарбниками.

Звертаючись до присутніх, які виборювали для прийдешніх поколінь свободу та відбудовували зруйновані міста і села, перший заступник голови облради зазначив: «Я щиро дякую вам за  героїчну відданість своїй країні. Ваша сила духу і віра у перемогу стали прикладом для наступних поколінь. Сьогодні ми захищаємо свою землю, як це робили наші батьки, діди, прадіди. Вічна пам'ять тим, хто сьогодні уже не з нами. Глибока шана усім, хто захищав рідну землю».

Перший заступник голови обласного депутатського корпусу додав, що народні обранці не забувають про дорогих ветеранів і намагаються їм завжди і в усьому допомагати. Лише цього року на ремонт терапевтичного відділення депутатами було виділено 1 млн. гривень. Окрім того депутати планують виділити близько 2 млн. гривень на придбання кухонного обладнання, медикаментів та ремонт палат госпіталю.

Анатолій Річкаль побажав ветеранам та учасникам бойових дій здоров'я та благополуччя, а також додав, що усі прийдешні покоління українців у неоплатному боргу перед Героями Другої Світової війни.

Після привітальної частини на присутніх чекав святковий стіл та урочистий концерт від золотої молоді палацу культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром». 

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення