telegram Facebook Twitter Youtube

Тетяна Головко, - заслуги ветеранів перед Україною і народом - патріотизм, військова слава, трудова звитяга – неоціненні!

Сьогодні, 8 травня, у День пам’яті і примирення, заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко з робочою поїздкою відвідала Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці, який відноситься до об’єктів комунальної власності обласної ради.

Тетяна Головко привітала підопічних закладу з прийдешніми святами – Днем пам’яті і примирення та Днем перемоги.

«Ми розуміємо, що літні люди, які тут мешкають, потребують особливої опіки, постійного побутового та медичного догляду, - відзначила посадовець. - А тому влада усіх рівнівзобов’язана створити максимально комфортні умови для всіх, хто тут перебуває– сьогодні це 192 підопічних, серед яких 2 інваліди війни, 43 учасники Великої Вітчизняної війни, 66 дітей війни, 10 членів сімей загиблих учасників війни».

Окрім усіх привітань з великою перемогою  над загарбниками та слів безмежної вдячності перед ветеранами Другої світової, заступник голови обласних парламентів урочисто вручила людям поважного віку LED-телевізор. А також побажала їм міцного здоров’я, невичерпної енергії та перегляду лише добрих новин.

Також Тетяна Головко подякувала керівництву та працівникам закладу за їхні «великі серця». «Ви  щоденно зустрічаєтесь з чужою бідою, болем, стражданням, даруєте людям тепло своєї душі та впевненість у завтрашньому дні. Я вдячна вам за працю», - звернулася вона до працівників пансіонату.

Зі щирими словами привітань та вдячності за розбудову української державності, мирне небо над головою та мужність у боротьбі з ворогом, звернувся до сивочолих ветеранів депутат обласної ради Микола Войтенко та заступник голови Сумської ОДА Іван Боршош.

Лунали слова вітання й від директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Михайла Дубровського, який зазначив, що на сьогодні влада приділяє особливу увагу соціальному забезпеченню громадян. Відтак, цього року понад 38 тисячам ветеранів Сумщини виплачено кошти у сумі майже 40 тис. грн, що держава надає до 5 травня.

Неможливо залишитися байдужим після слів-настанов підполковника у відставці, учасника бойових дій, який брав участь у визволенні України від нацистських загарбників 1939-1945 років Миколи Ткаченка, який проживає у пансіонаті. Ветеран війни зазначив, що ціна Великої Перемоги – це не лише квіти біля Вічного вогню та жалобна хвилина мовчання, - це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, яким ми повинні вклонятися доземно, і пам’ятати, що головне на світі – мирне життя наших нащадків.

Чим більше час віддаляє нас від подій  Другої світової війни, тим ціннішими для нас стають хвилини зустрічей з ветеранами. Кожному хто мешкає у пансіонаті Тетяна Головко приділила увагу і поцікавилися станом здоров’я та побутовими умовами у закладі.

Спільно з директором пансіонату Людмилою Красильниковою заступник голови обласних парламентарів обговорила питання невідкладного фінансування потреб закладу у наступному бюджетному році. І наголосила, що із обласного бюджету вже виділено 1 млн. 200 тис. гривень на капітальний ремонт системи протипожежного захисту, із яких на сьогодні профінансовано 600 тис. гривень.

Також вона зазначила, що обласний депутатський корпус повсякчас турбується про життя людей, які у страшні роки війни пожертвували своїм здоров’ям та допомогли відродити справжню незалежну демократичну державу.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення