Працівники виконавчого апарату обласної ради долучилися до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Щороку на Сумщині масово проходять заходи Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», до якої активно долучаються представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій та засобів масової інформації.

Відтак 20 квітня працівники виконавчого апарату та управління майном Сумської обласної ради взяли участь у висадці дерев в угіддях Тростянецького агролісгоспу на території Буймерської сільської ради Тростянецького району.

Участь у роботі організував КП «Тростянецький агролісгосп» за ініціативи начальника управління майном обласної ради, депутата обласної ради Дмитра Нагорного. Посадовець зауважив, що Всеукраїнська акція має на меті не лише привернення уваги громадськості до такого важливого та відповідального процесу, як відновлення лісів, а й формує почуття відповідальності перед майбутнім поколінням.

«Це дійсно благородна і значуща справа, - відроджувати «зелені» легені планети, - зазначив Дмитро Володимирович. - Я впевнений, що цей захід стане справжньою традицією для багатьох трудових колективів, і все посаджене сьогодні проросте та принесе гарні плоди».

Після короткого інструктажу учасники акції власноруч здійснили посадку дуба звичайного на площі 1,4 га. Лісові культури будуть рости і через роки радувати своєю величчю та красою, а кожен, хто зробив особистий внесок в озеленення рідного краю, напевне, назавжди запам’ятає цей день.

Після завершення робіт керівництво агролісгоспу подякувало працівникам місцевого самоврядування за проведену роботу із озеленення та омолодження лісу.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 24 квітня 2018, 14:07

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради