Перший заступник голови обласних парламентарів узяв участь у роботі сесії Кролевецької районної ради

Близько 30 питань порядку денного розглянули депутати Кролевецької районної ради на черговій сесії. У роботі пленарного засідання взяли участь перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, сільські голови, керівники та працівники установ і організацій, представники ЗМІ та громадськості.

Резонансним стало питання звільнення директора Спаської ЗОШ. На сесію районної ради з’явилися батьки учнів загальноосвітньої школи, які просили депутатів розібратися у справі переведення директора в інший навчальний заклад району. У зверненні батьківського комітету Спаської ЗОШ наголошувалося, що директор був змушений написати заяву на переведення до іншої школи через тиск із боку керівництва районного відділу освіти.

Із цього приводу перший заступник голови обласних парламентарів запропонував рекомендувати керівництву Департаменту освіти та науки ОДА створити комісію та розібратися у ситуації.

«У таких складних ситуаціях ми усі повинні працювати злагоджено, адже наше завдання, як керівництва області, зосереджувати увагу на подоланні нагальних і конфліктних питань. Я переконаний, що комісія обласного Департаменту освіти та науки докорінно з’ясує стан справ із цього приводу і поставить крапку в цій справі», - наголосив Анатолій Річкаль.

Це ж питання перший заступник голови обласної ради порушив згодом і на щотижневій апаратній нараді при голові ОДА.

Участь у роботі сесії взяв також депутат облради Володимир Горох, який підтримав думку стосовно роботи комісії. За словами народного обранця, для того, щоб ситуація не загострювалася, потрібно в найкоротший термін прийняти виважене справедливе рішення.

Під час пленарного засідання свої звіти представили головний лікар Кролевецької ЦРЛ Сергій Побивайло та начальник відділу освіти РДА Станіслав Жолобко. Про стан оперативної обстановки на території Кролевецького району за 2017 рік звітував начальник Кролевецького відділення поліції ГУ Національної поліції в Сумській області Олег Переход. Після звітів та обговорення, депутати затвердили низку змін та доповнень, зокрема до районної Програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, Програми економічного і соціального розвитку Кролевецького району на 2018 рік, обласної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки.

Також у ході засідання районний депутатський корпус звернувся до Верховної Ради, Кабінету Міністрів та народних депутатів України щодо сприяння у виділенні додаткових коштів на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 7771,4 тис. грн з метою повного покриття незабезпеченості із заробітної плати й своєчасної її виплати працівникам Кролевецької ЦРЛ та на медикаментозне забезпечення хворих на цукровий і нецукровий діабет у сумі 695,2 тис. грн.

«Сесія пройшла злагоджено та конструктивно, - наголосив з приводу роботи депутатського корпусу Кролевецької районної ради перший заступник голови обласних парламентарів. – Я вдячний керівництву району та депутатам за оперативність та відповідальність щодо прийняття низки важливих для жителів Кролевеччини рішень».

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 24 квітня 2018, 08:19

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради