telegram Facebook Twitter Youtube

На Сумщині запроваджується конкурс журналістських робіт з питань реформ місцевого самоврядування

Сьогодні, 17 квітня, під керівництвом заступника голови Сумського обласного депутатського корпусу Тетяни Головко відбулось друге засідання організаційного комітету, де обговорювались питання підготовки та проведення Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Конкурс присвячено висвітленню започаткованої в Україні масштабної реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, серед перших вагомих результатів якої: ріст місцевих бюджетів майже на 50 відсотків завдяки фінансовій децентралізації, добровільне об’єднання понад 800 громад (7 відсотків від загальної кількості) у 172 спроможні територіальні громади, підтримка проведення реформи 59 відсотків населення України.

У ході засідання учасники організаційного комітету детально розглянули проект Положення конкурсу, визначилися з кандидатурами Конкурсної комісії, номінаціями, кількістю призових місць та розміром грошової винагороди. Тепер ці документи мають затвердити депутати обласної ради після проведення громадського обговорення.

Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» ініційований обласною радою, започаткований в Україні Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і ГО «Інтерньюз-Україна».

На теренах Сумщини конкурс проводитиметься вперше задля сприяння демократичним змінам в Україні через підвищення обізнаності й прихильності населення до реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Детально про проведення конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади», умови подання робіт та терміни здачі матеріалів, а також розміри грошової винагороди за зайняті призові місця буде повідомлено додатково на офіційному сайті Сумської обласної ради.

Також читайте: 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 08 січня 2019, 11:13

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення