telegram Facebook Twitter Youtube

Завдяки депутату облради забезпечено якість перевезень пасажирів рейсу «Глухів-Київ»

Мешканці Глухова відтепер їздитимуть до столиці комфортабельним автобусом, а не старезною «маршруткою». Це стало можливим після того, як обурені містяни звернулись до депутатів-укропівців у Глухівській міськраді, а ті, у свою чергу, через депутата Сумської облради Марію Коняєву передали обурення громади неналежним станом міжобласних перевезень народному депутату Віталію Купрію.

За маршрутом «Глухів-Київ» раніше курсував автобус, не пристосований для таких тривалих рейсів (наприклад, салон в осінньо-зимовий період не опалювався, був обладнаний старезними пошарпаними сидіннями, не було місця для багажу, а кермував автобусом тільки один водій, який не мав змоги нормально відпочити тощо). 

Член фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» в Сумській облраді Марія Коняєва довела до відома парламентарія ситуацію, після чого Віталій Купрій спрямував депутатське звернення до Державної служби України з безпеки на транспорті. Після цього перевізник (ТОВ «АТП Стріла») замінив автобус на такий, щоб люди могли безпечно та комфортно подорожувати з Глухова до столиці.

«Але виникає запитання: скільки ще потрібно звернень від народних депутатів, депутатів обласної ради, нарешті – скільки треба скарг людей, щоб контролюючі органи ставились серйозно до своїх повноважень, а перевізники дотримувались елементарних норм і правил, визначених законом?», – зауважує Марія Коняєва.

Вона додає: «Я регулярно подорожую до столиці на парламентські зустрічі, «круглі столи» та інші різноманітні заходи. Тож прекрасно знаю якість міжобласних перевезень. І якщо перевізники припускатимуться недбалості, ми до якості перевезень підійдемо значно жорсткіше».

Також читайте:

Останнє оновлення на Субота, 14 квітня 2018, 13:48

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення