telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Новий етап у процесі створення Синівської сільської ОТГ

Про створення майбутньої ОТГ говорили 5 квітня 2018 року, під час робочої зустрічі радника з питань децентралізації Сумського ЦРМС Артема Градуна з головою Синівської сільської ради Олегом Тихоненком.

Процес добровільного об’єднання громад Синівської, Подільківської, Підставської, Капустинської, Колядинецької та Саївської сільських рад в одну громаду з центром у селі Синівка було розпочато ще у 2016 році, але до цього часу об’єднаної територіальної громади ще не створено, оскільки Колядинецькою та Подільківською сільськими радами, у свій час, не було надано згоди на добровільне об’єднання, зазначає радник з питань децентралізації Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування, який створено в рамках Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіоном Артем Градун.

За його словами, тоді причинами непогодження ініціативи Синівської сільської ради, а саме вона виступила ініціатором об’єднання, були зауваження щодо інфраструктурних можливостей села Синівки як майбутнього центру об’єднаної громади та окрема ініціатива щодо розміщення адміністративного центру ОТГ в селі Подільки.

Протягом 2017-го та початку 2018-го років Синівською сільською громадою було проведено значну роботу по підготовці (поточні та капітальні ремонти, утеплення будівель, модернізація систем опалення іт.п. ) інфраструктурних об’єктів села для їх подальшої експлуатації, у тому числі в інтересах усіх громадян майбутньої ОТГ.

Паралельно з цим проводилась робота по переконанню Колядинецької та Подільківської сільських громад у необхідності добровільного об’єднання.

У цьому аспекті Олег Іванович Тихоненко окремо відзначив допомогу Липоводолинської РДА та депутатів Райради, які активно сприяють процесу утворення ОТГ.

Станом на сьогодні "роботу над помилками" проведено, а тому добровільне об’єднання в Синівську сільську ОТГ потребує нового поштовху.

За результатами робочої зустрічі було досягнуто домовленості щодо проведення наприкінці квітня 2018 року інформаційного заходу по актуальним питанням процесу добровільного об’єднання та утворення Синівської сільської ОТГ.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 10 квітня 2018, 13:52

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top