telegram Facebook Twitter Youtube

Роменщина долучилася коштами до придбання лінійного прискорювача для обласного онкодиспансеру

Обласний онкологічний диспансер планує придбати нове обладнання для лікування онкологічних хворих – лінійний прискорювач, встановлення якого дасть можливість значно покращити якість надання медичної допомоги і збільшити тривалість життя онкохворих.

Його вартість складає більш ніж 100 мільйонів гривень, але робота зі збору коштів консолідована, тож за минулий і поточний роки вже зібрано більше 19 мільйонів гривень.

Керманичі області наголошують, - прискорювач потрібен для лікування хворих з усієї Сумщини, тому й придбати його необхідно спільними зусиллями.

Відтак 5 квітня депутати Роменської міської ради зібралися на позачергове пленарне засідання тридцять дев’ятої сесії міськради. Основне питання порядку денного – перерахунок коштів із міського бюджету на придбання та встановлення лінійного прискорювача для комунального закладу «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер».

У засіданні сесії взяла участь заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, яка наголосила, що обласний онкологічний диспансер − єдиний медичний заклад Сумщини з надання спеціалізованої онкологічної допомоги населенню.

Посадовець разом із обласними депутатами від міста Ромни Дмитром Кірюхіним та Вікторією Мурич акцентувала увагу на тому, що за статистикою величезна кількість хворих, які перебувають на лікуванні в обласному закладі, є жителями Роменщини, тому придбання лінійного прискорювача є питанням життєво необхідним.

Також обласні обранці зазначили, що до збору коштів на це обладнання долучились усі міста та райони Сумської області за виключенням кількох, однак і там питання вирішується у робочому порядку.

У результаті засідання сесії міськради проект порядку денного, що передбачає виділення коштів на придбання лінійного прискорювача для обласного онкодиспансеру депутати Роменської міської ради підтримали одноголосно.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

28 квітня відбудеться 6 сесія Сумської обласної ради 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення