Обласні депутати долучаються до допомоги постраждалим унаслідок весняної повені в Охтирці

Два дні тому через весняну повінь місто Охтирка майже на метр затопило водою. Наслідком стихії стали підтоплені будинки та господарські приміщення. Керівництво та депутати Сумської обласної ради не залишись осторонь трагедії.

Учора, 3 квітня, щоб докорінно з’ясувати ситуацію на сесію Охтирської міської ради завітали заступник голови обласних парламентарів Тетяна Головко та депутати від Охтирщини Юрій Меєрович та Анатолій Тронь.

Наразі в місті створено комісію з визначення завданої стихією шкоди, до складу якої входять представники управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства, управління соціального захисту населення, управління фінансів та економіки, депутати міської ради, члени громадської ради, квартальні уповноважені.

За результатом роботи комісії буде визначена загальна сума збитків. 

«Керівництво міста запевнило, що комісія опрацює всі звернення, зробить обстеження кожного домоволодіння і спільними зусиллями міської та обласної ради спробуємо допомогти людям, - говорить Тетяна Головко. - Але є ще одне важливе питання, а саме: причини катастрофи, що, за свідченнями окремих джерел, різняться».

Так, за повідомленням служби МНС, надзвичайна подія трапилася в ніч з 1 на 2 квітня, в тому числі і через несанкціонований розлив ставкових вод села Вербового.

Тетяна Головко висловила сподівання на те, що відповідні органи зроблять свої висновки. Окремо вона відзначила активну позицію депутатів обласної ради від Охтирки і запевнила, що обласна рада беззаперечно підтримає людей та надасть необхідну матеріальну допомогу на покриття збитків, що трапились внаслідок повені.

Згідно з останніми повідомленнями близько 400 садиб опинилися в зоні підтоплення, постраждали будівлі охтирчан, меблі, електропобутові прилади, автомобілі, домашні тварини.  На сайті Охтирської міської ради повідомляється про цілий комплекс робіт з визначення причин та вирішення проблем з відведення великої води від осель громадян, установ і закладів.

Цією ситуацією переймалися і члени Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулася в режимі відеозв’язку ввечері 2 квітня.  

«Можливо матеріальна допомога з боку влади не покриє стовідсотково всі збитки, але члени комісії протягом одного-двох тижнів об'єктивно зафіксують фактичні втрати громадян», - зазначає міський голова Ігор Алєксєєв. 

За його словами, також є попередня домовленість з Чернеччинською ОТГ про часткове відшкодування збитків людям. Окремо кошти для вішкодування втрат будуть використані й з резервного фонду міста (кошти, що передбачалися на виконання депутатами своїх повноважень).

Останнє оновлення на Середа, 04 квітня 2018, 12:53

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube