У облраді відбулася нарада-навчання з питань запобігання і протидії корупції

Перший заступник голови обласних парламентарів Анатолій Річкаль провів друге засідання комісії з оцінки корупційних ризиків у Сумській обласній раді.

Нарада відбулася з метою підвищення рівня знань працівників виконавчого апарату органу місцевого самоврядування щодо вимог антикорупційного законодавства та недопущення випадків скоєння працівниками правопорушень, пов’язаних із корупцією.

Розпочалося засідання з обговорення Робочого плану оцінки корупційних ризиків. На попередньому засіданні члени комісії детально вивчили питання порядку денного та запропонували доповнити деякі пункти документу.

Зокрема Анатолій Річкаль акцентував увагу присутніх на необхідності прискорення подальшої роботи комісії з оцінки корупційних ризиків у Сумській обласній раді. Він вніс окрему пропозицію щодо залучення до роботи комісії представників управління захисту економіки в Сумській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, які можуть надати практичну допомогу у виявленні та оцінці корупційних ризиків у діяльності роботи виконавчого апарату.

Пропозиція була винесена на обговорення та підтримана усіма членами комісії, а робочий план оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради було затверджено із урахуванням усіх пропозицій.

Також Анатолій Річкаль ознайомив присутніх із новаціями в законодавстві щодо боротьби з корупцією, з видами відповідальності за корупційні правопорушення, про відшкодування збитків, шкоди, завданих державі внаслідок корупційного правопорушення. Також він наголосив на відповідальності держслужбовців за надання завідомо недостовірних відомостей в декларації та за неподання або несвоєчасне подання е-декларації.

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 06 лютого 2019, 15:41

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради