Сергій Демеха відвідав Конотопське міжрайонне управління водного господарства

На запрошення начальника Конотопського міжрайонного управління водного господарства Віктора Омельченка на збори колективу завітав депутат обласної ради Сергій Демеха.

Для обранця, як голови комісії обласної ради з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства, вирішення профільних питань закладу є принциповим та пріоритетним.

Так, минулого року за сприяння Сергія Васильовича з обласного бюджету було залучено до Конотопського району близько 1 млн. гривень, за які, згідно з проектами, виконано роботи по відновленню ставків у селах В'язове та Шпотівка.

У 2018 році за підтримки депутата, до якого звернулися виборці, закладені кошти в план фінансування проведення робіт технічного стану водойм у селах Сім'янівка та Вирівка.

Наразі Сергій Демеха активно лобіює інтереси громади на всіх рівнях у вирішенні питання залучення у поточному році коштів для відновлення водних об'єктів у селах Попівка та Гамаліївка. Вже готується проектна документація.

Віктор Омельченко подякував депутату за співпрацю та закликав усю громаду бережно відноситися до водних ресурсів, адже Україна за розподілом води на душу населення на 49 місці з 52 країн світу! Річний водний баланс становить 95 млн км.кубічних.

Під час візиту обговорили й актуальне на сьогодні питання функціонування КП РЛП «Сеймський». Позиція водного господарства області під керівництвом Олексія Гордійка - всіляко підтримувати існування комунального закладу парку для збереження водних ресурсів. Адже нині достатньо кричущих фактів розорення прибережних зон, заплав річок, які за все своє існування до цього не бачили плуга, і це безчинство має негайно припинитися.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради