telegram Facebook Twitter Youtube

Сергій Демеха відвідав комунальну установу Сумської обласної ради «Конотопський дитячий будинок-інтернат»

Приводом для візиту стало питання моніторингу майбутнього капітального ремонту пожежної сигналізації з підключенням до системи пожежного спостереження і виготовленням проектно-кошторисної документації КУ СОР «Конотопський дитячий будинок-інтернат».

За клопотанням Сергія Демехи дане рішення було прийнято на грудневій сесії Сумської обласної ради. Сума залучених коштів – 600 тисяч гривень.

Отож, у будівлях закладу, частина з яких є повністю дерев'яними і побудована у 1926 році, з'явиться нова сучасна система пожежної безпеки.

Хоча, це не єдине питання, що потребує вирішення у комунальному закладі. Буквально кілька місяців тому керівник Анатолій Доля наголосив, що потребує ремонту одне з приміщень, де розташована кухня. 

А тому, залучившись підтримкою депутата облради Сергія Демехи та начальника управління майном обласної ради Дмитра Нагорного, керівництво закладу взялося за негайну підготовку документів для подання проекту рішення на розгляд депутатів найближчого засідання сесії. Орієнтовна вартість робіт – від 300 тисяч гривень.

«Я буду ініціювати, на найближчій сесії обласної ради виділення коштів на проект та ремонт приміщення харчоблоку, сподіваюся на підтримку та розуміння всього депутатського корпусу. Хочу також подякувати депутатам за виділені кошти з обласного бюджету на капітальний ремонт пожежної сигналізації у сумі 600 тисяч для будинку-інтернату», - зазначив Сергій Демеха.

У ході візиту депутата, Анатолій Доля озвучив і проблему старих вікон у пральному приміщенні. Це питання також найближчим часом буде порушуватися Сергієм Демехою, який запевнив, що знайде шляхи його вирішення.

Однією з причин уваги обласного обранця до даного закладу є його унікальність, адже тут виховуються дівчата-вихованки, які мають психоневрологічні захворювання з народження та до кінця життя. А керівник закладу, що має звання «Заслужений працівник соціальної сфери України» Анатолій Доля віддав улюбленій справі 28 років свого життя, будучи незмінним директором інтернату та «батьком» для своїх підопічних.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

27 грудня о 14.00 відбудеться 4 сесія Сумської обласної ради 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення