telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Депутат облради переймається питанням забезпечення ліками жителів Ямпільщини

Днями депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха вручив колективу Ямпільської ЦРЛ вкрай необхідні для лікування хворих медичні препарати. Кошти у сумі понад 30 тисяч гривень виділив Київський Благодійний фонд «Здорова нація».

Про дефіцит ліків, які надійшли від благодійного Фонду «Здорова нація» (кровозамінників, обезболюючих), медики лікарні доповіли депутату під час однієї з останніх робочих зустрічей.

Костянтин Олександрович у результаті ретельних пошуків та звернень знайшов у Києві благодійний фонд «Здорова нація». Його керівництво погодилося на поставку до Ямпільської ЦРЛ дороговартісних медичних препаратів – «Рефортан плюс» та «Реналгін».

«Констянтин Товстуха зробив усе для того, щоб хворі району змогли проходити огляд на сучасному рентген-апараті. Напередодні 2018 року для Свеської лікарні депутат придбав постільну білизну. Як голова однієї з постійних комісій у облраді він активно розв’язував питання фінансування зарплати медиків Ямпільщини, за що ми йому щиро вдячні», - говорить головлікар Ямпільської ЦРЛ Вадим Бойчунь.

Діяльність Київського Благодійного фонду «Здорова нація» поширюється на усі лікувальні заклади України. Гасло всіх, кого об’єднав Фонд: «Здорова нація – зробимо разом! Допомогли тобі, допоможи і ти!» Костянтин Товстуха зазначає, що повністю підтримує гасло Київського благодійного Фонду, і зазначає, що тільки об’єднавши зусилля ми зробимо наше життя кращим.

Депутат обласної ради передав медичні препарати та поцікавився іншими нагальними проблемами лікарні. Натомість головний лікар Ямпільської ЦРЛ висловив вдячність керівництву Фонду та обласному парламентарю за підтримку у скрутні часи.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top