telegram Facebook Twitter Youtube

На Сумщині вдало реалізується проект «Eco-clean»

Сортуванню сміття бути, - у цьому переконана депутат обласної ради Вікторія Мурич, яка є ініціатором проекту «Eco-clean», що віднедавна стартував на теренах Роменщини, Недригайлова, Бурині та Липової Долини. Днями розпочався перший етап проекту «Eco-clean 2» за підтримки громадської організації «Новий світ», у рамках якого більше тридцяти вчителів з вищезазначених населених пунктів стали учасниками екологічного семінару.

Навчання провів експерт з партнерської громадської організації «Еколтава» Микола Рябика.

Під час заходу було обговорено актуальність сортування сміття та методику впровадження його роздільного збору в школах. Вчителі ознайомилися з цілями сталого розвитку ООН та торкнулися питань енергозбереження в навчальних закладах.

Головним подарунком для учасників семінару стала оновлена версія освітнього посібника «Зелений пакет» (у вигляді еко-флешки), що включає інформацію з 22 тем. Посібник включає теми захисту довкілля та сталого розвитку, плани уроків, відео, тести, енциклопедію і перелік видів, занесених до Червоної Книги та інші матеріали.

«У березні всі школи, представники яких взяли участь у семінарі, будуть забезпечені контейнерами для ПЕТ-пляшок. А у квітні учні, котрі сортують сміття, як заохочення отримають у подарунок мотиваційну поїздку на лінії по переробці пластику і паперу, - зазначає керівник проекту й організації «Новий світ» Вікторія Мурич. - Вважаю екологічне питання вкрай актуальним, бо якщо ми не почнемо вирішувати проблему зі сміттям вже сьогодні, завтра можемо отримати велику катастрофу».

Усі учасники семінару отримали відповідні сертифікати про проходження навчання. У свою чергу депутат облради висловила вдячність усім хто долучився до організації та проведення проекту: управлінню молоді та спорту Сумської ОДА за надане фінансування, ГО «Еколтава» за професійних експертів, Роменській бібліотеці ім. Б. Антоненка-Давидовича – за надане приміщення для занять, а також  помічнику депутата Альоні Симоненко за вирішення ряду організаційних питань.

«Вірю, що наша дружня команда стане агентами тих змін, які пришвидшать процес цивілізованого поводження з відходами на Сумщині!», - зазначає Вікторія Мурич.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 12:32

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення