telegram Facebook Twitter Youtube

Настільні ігри для популяризації історії України презентувала школярам Ромен депутат обласної ради

У продовження виставки «100 років Революції», яка нещодавно відкрилася в Ромнах, обласний депутат Вікторія Мурич провела закладами освіти міста просвітницький рейд та презентувала школярам настільні ігри історичної тематики «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921 рр».

«Ця настільна гра для старшокласників, як і виставка, розроблена Українським інститутом національної пам'яті. Вона покликана привернути увагу до важливої історичної епохи», - говорить депутат Вікторія Мурич.

Вона сподівається, що гра дещо урізноманітнить уроки історії і допоможе учням у невимушеному форматі сприймати важливу для них інформацію.

«Звичайно це не проектори, мультимедійні дошки чи екрани, але це значно важливіше за техніку, - зазначає Вікторія Сергіївна. - бо знання історії формують свідому особистість та моральну систему координат, яка ніколи не дозволить, взявшись за зброю, воювати проти своєї країни та свого народу».

Для молодших школярів Вікторія Мурич також презентувала гру «Мандрівка Україною», що сприятиме легкому засвоєнню учнями архітектурних пам'яток нашої держави, видатних особистостей та важливих місць військової звитяги.

Окремо у рамках просвітницького рейду закладами освіти Вікторія Сергіївна обговорила зі старшокласниками тему повстанської армії в історії та практиці українського державотворення, і нинішньої гібридної війни, яку Росія веде проти України.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 22 лютого 2018, 14:55

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення