Будьмо гідними пам’яті Героїв Небесної Сотні!

«Ми маємо бути достойними пам'яті учасників Революції Гідності, котрі віддали свої життя за світле майбутнє України!» - На цьому наголосив перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль під час заходів із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, що відбулися сьогодні, 20 лютого, в обласному центрі.

У Сумах ранок цього дня розпочався покладанням квітів до могили загиблого учасника Євромайдану, сумчанина Олексія Братушки. Для того, щоб вшанувати пам’ять Героя України, на Центральному кладовищі зібрались представники влади області та міста, військовослужбовці, громадські активісти та рідні загиблого.

«Ми маємо обов’язок перед усіма героями продовжувати боротьбу за незалежну і вільну Україну, за яку вони загинули і яку хотіли бачити», - зазначив перший заступник голови обласних парламентарів Анатолій Річкаль.

Посадовець разом з усіма схилив голову у жалобі та поклав квіти до пам’ятників на могилах Героїв України Олексія Братушки та Олександра Аніщенка.

Далі біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм. Церемонія вшанування загиблих пройшла у супроводі мелодії «Плине кача», під яку проводжали в останню путь Героїв Майдану чотири роки тому.

Присутні згадали поіменно усіх загиблих на Майдані під час Революції Гідності та вшанували їх хвилиною мовчання. Потім священослужителі Сумської єпархії УПЦ КП відправили панахиду за померлими.

Ми всі маємо пам’ятати, що загиблі Герої віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.

 Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 20 лютого 2020, 14:35

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради