Відбулося перше засідання комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної ради

Під головуванням першого заступника голови обласної ради Анатолія Річкаля відбулося перше засідання комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної ради. Її утворено відповідно до рішення обласної ради.

Метою діяльності комісії є оцінка корупційних ризиків у діяльності обласної ради за критеріями ймовірності виникнення ідентифікованих корупційних ризиків та наслідків корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, у рамках підготовки Антикорупційної програми обласної ради, а також під час її періодичного перегляду.

Одним із питань порядку денного засідання комісії було затвердження робочого плану оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради. У документі зазначені об’єкти, методи та способи оцінки корупційних ризиків, джерела інформації для її проведення та особи, відповідальні за проведення корупційних ризиків. Обговоривши проект робочого плану, комісійно вирішено доповнити його додатковими розділами та визначено строки проведення оцінки корупційних ризиків.

Під час засідання кожен член комісії мав змогу висловити свої зауваження та пропозиції щодо робочого плану та процесу його реалізації. Зокрема Микола Березін зауважив, що першою умовою виникнення корупційних ризиків є безвідповідальність посадових осіб, відсутність контролю за виконанням прийнятих радою рішень, незнання законів України, не виконання їх вимог. Тому розпочинати оцінку корупційних ризиків необхідно саме з цих питань, - наголосив депутат обласної ради.

Крім того, від голови комісії Анатолія Річкаля надійшла пропозиція, яка була схвалена членами комісії. А саме йшлося про внесення змін та доповнень до складу комісії. Усі зійшлися на думці, що до їхньої роботи варто залучити (за згодою) представників громадськості та експертів, які володіють знаннями про діяльність обласної ради та мають досвід роботи у цій сфері.

Наступне засідання комісії призначено на березень місяць.

 Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 06 лютого 2019, 15:41

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради