Засідання освітньої комісії обласної ради відбулося по-військовому чітко і по-діловому конструктивно

Засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики по-військовому чітко і по-діловому конструктивно провів її очільник полковник Ігор Науменко. На порядку денному було зазначено вісім питань, що відносяться до компетенції саме цієї комісії.

Насамперед підтримати проекти рішень «Про звіт про виконання плану роботи обласної ради на 2017 рік» та «Про план роботи Сумської обласної ради на 2018 рік» і рекомендувати внести їх на розгляд ради.

Депутати визначилися з кандидатурами для включення до складу конкурсних комісій щодо конкурсного добору директорів комунальних закладів обласної ради – Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв та «Меморіальний Будинок-музей А.П. Чехова в м. Суми». Ними відповідно стали депутати Ігор Науменко та Анатолій Тронь.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова інформувала провиконання програми сприяння забезпеченню житлом педагогічних та науково-педагогічних працівників у Сумській області на 2008-2017 роки. З’ясувалося, що за період дії програми скористалися кредитами і придбали житло 15 родин педагогів – дев’ятеро в Сумах і п’ятеро в Глухові. З обласного бюджету на ці цілі було виділено 997,3 тис. грн.

Тривале обговорення стосувалося ходу виконання обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2016–2018 роках. У підсумку, на пропозицію депутата Олександра Теліженка, було прийнято рішення рекомендувати Сумській обласній державній адміністрації (Департаменту освіти і науки) опрацювати питання щодо внесення змін та доповнень до обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2016-2018 роках» у частині забезпечення дітей з особливими освітніми потребами елементами дистанційної форми навчання через Інклюзивно-ресурсний центр.

Ще одне «освітнє» питання стосувалося реорганізації інтернатних закладів освіти Сумської області. Йшося не про їх ліквідацію, а перепрофілювання в соціальні (Грунь, Гребеніківка) та навчально-реабілітаційний центри (Штепівка), створення наукового ліцею на базі інтернату для обдарованих дітей. Над виконанням цього завдання працює робоча група Департаменту освіти спільно з іншими управліннями і департаментами ОДА. Тож детально обговоривши питання, депутати порекомендували Сумській ОДА разом з управлінням майна обласної ради опрацювати пропозиції та підготувати відповідний проект рішення.

На засіданні постійної комісії, в якому взяла участь заступник голови обласної ради Тетяна Головко, народні обранці розглянули й інші питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Останнє оновлення на Вівторок, 23 січня 2018, 17:14

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради