telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Обласні депутати, що входять до комісії з питань законності, розглянули низку важливих проблем

Десять питань порядку денного розглянули депутати на засіданні постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, процесів децентралізації, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики.

Так, був затверджений план роботи комісії на І квартал 2018 року, звіт голови обласної ради про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом обласної ради у 2017 році, звіт виконання плану роботи обласної ради на 2017 рік, план роботи обласної ради на 2018 рік, стан розгляду депутатських запитів тощо.

Серед іншого були визначені кандидатури для включення до складу двох конкурсних комісій з конкурсного добору керівників закладів культури. Члени комісії одноголосно прийняли рішення включити до складу комісії з конкурсного добору керівника комунального закладу Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв Миколу Ільченка, а до складу комісії з конкурсного добору на посаду очільника комунального закладу Сумської обласної ради «Меморіальний Будинок-музей А.П. Чехова в м.Суми» – Марію Коняєву.

Обговорили обранці й питання використання коштів обласного бюджету для виконання повноважень депутатів облради у 2018 році. Прозвучали пропозиції виділити по 200 тисяч грн. Втім це питання може бути розглянуте лише тоді, коли буде оприлюднений на початку лютого звіт про виконання бюджету у 2017 році. Якщо будуть вільні залишки, тільки тоді можна буде остаточно говорити про виділення цієї суми.

Далі депутати заслухали голів Криничанської та Люджанської сільських рад Тростянецького району, які оприлюднили позицію мешканців своїх населених пунктів приєднатися до Боромлянської ОТГ, оскільки саме в ній бачать розвиток громад. Обранці підтримали цю пропозицію.

Останнє оновлення на Вівторок, 23 січня 2018, 16:36

Документи облради

Go to top