telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Костянтин Товстуха допоміг у придбанні ковдр для дитячого садочка

Під час минулорічного звіту депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи щодо виконання своїх обов’язків завідувач Дружбівським ДНЗ «Сонечко» Валентина Лисиця повідомила, що в дитячому садочку є нагальна потреба в ковдрах для малечі. Тоді депутат пообіцяв, що вирішить цю проблему.

Відтак, напередодні новорічних свят він, разом з головою Дружбівської міської громади Євгеном Харитоновим приїхали на гостину до вихованців дитячого садка і не з порожніми руками, а з обіцяними теплими ковдрами.

Костянтин Товстуха вручив дошкільнятам 30 сучасних ковдр, що відповідають усім санітарним нормам, а також побажав дітям солодких снів і міцного здоров’я. Також обласний парламентар звернувся до колективу дитячого навчального закладу і повідомив, що має намір і надалі допомагати забезпечувати його необхідними речами.

Натомість завідувач «Сонечка» Валентина Лисиця зазначила, що Костянтин Товстуха – один із депутатів, який тримає слово: «Ми впевнені, якщо Костянтин Олександрович пообіцяв, – він виконає. Бо не з тієї когорти депутатів, які марно говорять».

Цього ж дня обласний парламентар завітав до Свеси та вручив завідувачеві ДНЗ «Берізка» Ніні Терлецький пилосос «Самсунг», якого також колектив закладу чекав із нетерпінням.

За словами Костянтина Олександровича, все те, що стосується підростаючого покоління, має бути зроблене в першу чергу. «Наше щастя в наших дітях. І ми, як обласні обранці, повинні робити усе можливе для того, щоб забезпечувати малечу необхідними речами», - наголошує депутат.

Також читайте:

Документи облради

Go to top