Обласні депутати привітали школярів з новорічними святами

Депутат Сумської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Іщенко - частий гість у Ворожбянському НВК І-ІІ ступенів – ДНЗ №4. За два роки у закладі, завдяки підтримці обласного обранця, вдалося придбати та оновити комп’ютерну техніку, шкільні меблі та навчальні дошки.

Цьогоріч, як і раніше, Сергій Олексійович мав нагоду завітати до цього навчального закладу та привітати дітей і весь педагогічний колектив з прийдешніми святами.

- Як ваш земляк, як депутат Сумської обласної ради першочерговим завданням вбачаю залучення інвестицій у освітню галузь, бо переконаний, що найкращі інвестиції мають бути спрямовані на навчання та виховання підростаючого покоління. Адже турбуватися про нього, означає думати про майбутнє країни. Тому створення належних умов для навчання дітей - один із пріоритетних напрямків моєї роботи, - запевнив Сергій Іщенко.

Разом із ним привітала дітей і його колега по партії - депутат Сумської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Наталія Калініченко.

Вона зазначила, що цій школі навчалися три покоління її родини та побажала щоб кожен і учень, і педагог своїми успіхами примножував славу закладу.

Діти ж підготували новорічну виставу, від перегляду якої усі отримали гарний настрій та море позитиву.

Як подяку за подаровану новорічну казку діти отримали солодощі від обласних депутатів.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 26 грудня 2017, 17:08

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради