Новий рік – це свято миру і добрих сподівань

Новорічні свята є найбільш очікуваними та значимими для дітей. Вони вірять у чудотворну силу Святого Миколая, Діда Мороза і чекають новорічних подарунків і здійснення своїх мрій.

Дід Мороз зі Снігуронькою прийшли і до вихованців комунального закладу Сумської обласної ради «Улянівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Білопільського району». Завітали у кожну групу з миром і дарунками.

Для малечі стає чарівною казкою, коли Дід Мороз з’являється з потаємних дверей і вручає дітям такі бажані гостинці. Цього разу з казковим героєм  дарунки малечі вручив депутат обласної ради Дмитро Нагорний. Разом з малечею народний обранець водив хороводи навколо ялинки, вислухав святкові вірші, співав і танцював. І були на тому святі яскраві іграшки, чарівні посмішки і радість на обличчях батьків. 

«Нехай новорічні свята подарують вам багато радості, сповнення найзаповітніших бажань і мрій! Будьте завжди здорові, щасливі, а успіхи у навчанні нехай втішають ваших наставників і батьків!», - звертаючись до дітей, сказав Дмитро Нагорний і вручив їм подарунки.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 грудня 2017, 15:45

Увага!

03.04.2020 року о 10-й годині (зал засідань при голові обласної ради, III- й поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube