Обласний депутат ініціював проведення обстеження ремонту пішохідного мосту в Сумах

Депутати Сумської обласної ради підтримали запит В’ячеслава Бершова (фракція «Відродження») щодо необхідності проведення обстеження і ремонту пішохідного мосту в районі розважального комплексу «Здибанка».

До народного обранця звернулися сумчани, занепокоєні станом споруди, якою щодня ходять тисячі людей. Побудований у 2000 році, міст за роки експлуатації почав руйнуватися: його середину розділяє глибока тріщина, а опори частково розмила вода, оголивши арматуру.

Аби не допустити подальшого руйнування мосту і попередити можливу трагедію, В’ячеслав Бершов ініціював проведення термінового обстеження споруди з подальшим виконанням її капітального ремонту.

За повідомленням прес-служби ПП «Відродження»

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 27 листопада 2017, 10:45

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube