Володимир Токар відвідав з робочою поїздкою Миколаївську ОТГ

Напередодні Дня працівників сільського господарства голова Сумської обласної ради Володимир Токар відвідав Миколаївську ОТГ, зокрема побував на цукровому заводі, який півроку тому розпочав свою роботу після чотирирічного простою.

Співзасновник ТОВ «УК.АЗ.Дружба», почесний консул Азербайджанської Республіки в Україні Афган Салманов наголосив, що вони робили все можливе, щоб відновити виробництво. «Ми всі пам'ятаємо, що саме в Сумській області колись було 17 цукрових заводів. Сьогодні нам ледве вдалося зберегти тільки один. Я дуже радий повідомити, що наше підприємство працює і 564 жителя довколишніх сіл уже забезпечені роботою».

Володимир Токар, спілкуючись із керівництвом та працівниками підприємства, зауважив: «Мені дуже приємно, що два роки тому я перший сказав про те, що завод запрацює. Можливо, хтось тоді думав, що це передвиборчий піар, але я знав, що Афган Салманов слів на вітер не кидає і вміє працювати. Тому і сьогодні у мене немає сумнівів у майбутньому підприємства».

Голова обласної ради висловив удячність усім, хто відроджував завод і хто нині на ньому працює.

Наразі підприємство переробляє близько 3 тисяч тонн цукрового буряку на добу. «Цього достатньо не тільки для потреб нашої області, а й ще для реалізації на українських ринках в інших областях України, а також для експорту в інші країни. Ми не тільки забезпечимо місто Суми, всю Сумську область, а наша продукція зможе потрапити й на ринки інших областей України», - зазначив виконавчий директор заводу Станіслав Чалий.

Важливою для роботи підприємства є сировина. «Сьогодні ми самі вирощуємо цукрові буряки на 1 400 га своїх полів. Але цього недостатньо для завантаження заводу на повну потужність. Тому ми уклали договори на поставку сировини з провідними аграрними компаніями, фермерськими господарствами Сумського регіону», - розповів Афган Салманов.

Голова обласної ради позитивно оцінив стан заводу та зауважив, що з метою повного використання потужностей підприємства необхідно збільшувати сировинну базу і площі посівів цукрових буряків.

Після огляду цукрового заводу – урочистості в місцевому будинку культури. Спочатку ігрова програма для дітей з кулешем та солодощами, а згодом – концерт для жителів громади.

У ході заходу керівник Миколаївської ОТГ Іван Ігнатьєв привітав земляків із Днем працівників сільського господарства, побажав їм усіляких гараздів і наголосив на важливості розвитку таких підприємств, як цукровий завод на території громади. Він зазначив, що це не лише робочі місця, а й сплата податків. Так, лише за 5 місяців в казну ОТГ цукровий завод сплатив біля 2 млн грн, які підуть на розвиток громади. У зв’язку з цим напередодні депутати Миколаївської ОТГ прийняли рішення присвоїти Афгану Салманову звання «Почесний громадянин Миколаївки». Тож вручено було посвідчення саме напередодні свята.

Афган Фаганович подякував за визнання його роботи і сказав, що підприємство розвиватиметься й надалі, а зарплата працівників зростатиме. Також він подякував голові обласної ради за довіру і допомогу у становленні заводу.

Володимир Токар, виступаючи на урочистостях, подякував жителям громади, оскільки, вважає, важливі справи не під силу одній людині. Діло робиться справно лише гуртом. У цьому сенсі згадав і агрофірму «Вікторія», яка не один рік працює на території Миколаївки і також багато вкладає у розвиток ОТГ.

Керівник обласного депутатського корпусу побажав усім миру, стабільності, достатку, здоров’я та добра. Кращим працівникам сільськогосподарської галузі вручив грамоти та цінні подарунки.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 20 листопада 2017, 16:24

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube