На Білопільщині відзначили сільгосппрацівників

Сумська область завжди славилася талановитими і працьовитими людьми. Вона й сьогодні залишається осередком славних сільскогосподарських традицій. Зростають врожаї. Збільшуються інвестиції у розвиток агропромислового комплексу. Лише упродовж цього року у сферу агровиробництва було залучено 1 мільярд гривень інвестиційних коштів.

Гідними своєї Бітьківщини й землі-годувальниці є аграрії Білопільщини. З раннього рання вони стають до праці. Але в професійне свято всі вони збираються у великому родинному колі трудівників.

Кількість почесних грамот, якими були нагороджені працівники сфери  сільського господарства Білопільського району з нагоди професійного свята, доводять, – любов до землі не згасає, а самовіддана праця людей є запорукою розвитку на процвітання рідної землі.

Рясним дощем посипалися нагороди за вагомі трудові досягнення аграріям Білопільщини. За високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди Дня працівників сільського господарства грамотою Сумської обласної ради відзначено директора ДНЗ «Білопільське ВПУ», депутата обласної ради Юрія Христія. Не залишився поза увагою і ветеран сільськогосподарської галузі Білопільського району, який з 2007 по 2017 рік очолював Луциківську філію приватного підприємства «Дружба 6» Рудік Овсепян.

За дорученням голови обласної ради працівників сільського господарства Білопільщини привітав і депутат обласної ради, начальник управління майном Дмитро Нагорний. «На Сумщині діє Програма розвитку АПК до 2020 року. І лише цьогоріч на її реалізацію спрямовано 6 млн гривень на підтримку малого та середнього аграрного бізнесу. Сумщина посідає перші місця з урожайності зернових і зернобобових, гречки і кукурудзи, - зазначив у вітальному слові до агровиробників Дмитро Нагорний. – Тож, я хочу подякувати вам за відданість сільськогосподарській справі та за любов до рідної землі».

Без власного підсобного сільського господарства не змогли б вижити і дві комунальні установи обласної ради, що знаходяться на території Білопільського району. Тож з нагоди свята Віктор Рудік і Світлана Шустрова – працівники підсобного господарства Атинського психоневрологічного інтерната, а також Олег Красько та Людмила Охріменко з Білопільського дитячого будинку-інтернату були нагороджені Подяками управління майном Сумської обласної ради.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 20 листопада 2017, 14:01

Увага!

03.04.2020 року о 10-й годині (зал засідань при голові обласної ради, III- й поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube