Відремонтований шкільний дах – результат плідної співпраці влади і громади

Ні дощ, ні сніг для будівлі дитячого садочку Улянівської загальноосвітньої школи відтепер не проблема. Сама будівля має дві частини: в одній знаходиться дитячий садочок, інша протягом тривалого часу була в аварійному стані. У приміщеннях цієї частини будівлі раніше розташовувалися кімнати трудового навчання. Але протягом тривалого часу вони не використовувалися через протікання даху.

Калюжі на підлозі, підвищена вологість, грибок, руйнування стелі та стін не дозволяли тут проводити зі школярами навчальні заняття з праці. По завершенню капремонту сучасні матеріали та якісна робота дають гарантію не тільки збереженню частини будівлі. Зайва волога й сирість не проникатимуть у приміщення, де перебувають дошкільнята, і не загрожуватиме їх здоров’ю.
— В особі депутата обласної ради Дмитра Нагорного ми знайшли не лише розуміння й підтримку, він став нашим справжнім однодумцем, - зазначає Улянівський селищний голова Людмила Каштенкова. – Дмитро Володимирович живе життям територіальної громади. Він в курсі наших справ, і завжди надає допомогу.

В Улянівці, як і у будь-якому іншому населеному пункті, накопичилося багато проблем. Але серед інших доводиться завжди вибирати ті, які потребують першочергового вирішення. Критичною донедавна була ситуація зі станом центральної дороги у населеному пункті. Важковаговики розбили центральний шлях так, що по ньому не могли ані проїхати, ані пройти звичайні люди. Відтепер, спільними зусиллями й за допомоги депутата облради Дмитра Нагорного цю проблему вдалося вирішити. Дорогу відремонтували.

Інша нагальна проблема вже багато років поспіль хвилювала керівництво місцевої загальноосвітньої школи та керівництво селища. В середину будівлі дошкільного відділення через пошкоджений дах протікала вода, внаслідок чого також руйнувалися стіни приміщення та внутрішні перекриття. А тому, вкрай необхідним було здійснення капітального ремонту. Для рішення цієї проблеми був запропонований універсальний підхід: половину коштів Дмитро Нагорний виділив зі свого депутатського фонду. Іншу частину з ініціативи Білопільської райдержадміністрації надав районний бюджет.

— Для проведення капремонту даху дошкільного відділення Улянівської загальноосвітньої школи був застосований метод співфінансування. Ми дякуємо Дмитру Володимировичу за фінансову допомогу з боку обласного бюджету. Але свою частину фінансування проекту районний бюджету здійснив за рахунок тих освітянських коштів, які були передбачені для забезпечення галузі і зекономлені завдяки здійсненню закупівель по системі PROZORRO, - говорить голова Білопільської РДА Володимир Верещагін.
— Капітальний ремонт даху над цією будівлею значно покращить існуючий стан конструкцій, - зазначив під час огляду робіт депутат обласної ради Дмитро Нагорний. - Зупиниться руйнування стін внаслідок затікання води, збільшаться строки експлуатації споруди навчального закладу. Сподіваюся, спільними зусиллями нам вдасться повернути будівлю для навчального процесу. Але приємно відзначити, що виділені кошти з обласного та районного бюджету були використані лише на придбання необхідних матеріалів. Самі роботи були виконані зусиллями чоловіків-вчителів. Така співпраця додає сил. Цим людям хочеться допомагати. З ними хочеться співпрацювати й конкретними справами міняти наше життя на краще.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube