На Білопільщині відзначили День соціального працівника

Вже 18 років поспіль у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Це свято стало свідченням високої оцінки державою ролі соціальних працівників у справі соцзахисту населення.

У Білопільському районі функціонують 10 закладів та установ соціального спрямування, з яких два заклади - Білопільський дитячий будинок – інтернат та Атинський психоневрологічний інтернат є комунальними закладами Сумської обласної ради. У соціальній сфері Білопільщини зайняті більше 300 працівників. Тож, напередодні свята представники трудових колективів зібралися разом відзначити професійне свято.

Професія соціального працівника сповнена гуманізму. Для людей, які присвятили своє життя піклуванню про інших, доброта, милосердя, чуйність та щедрість душі стали нормою повсякденного життя. У піклуванні про ветеранів війни і праці, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, підтримка малозабезпечених та багатодітних родин – саме від соціальних працівників великою мірою залежить ефективність усієї соціальної політики держави.

І, звичайно, особлива увага у діяльності соцпрацівників приділяється проблемам самотніх громадян похилого віку та учасникам АТО.

В Білопільському районі проживають 410 учасників АТО, з яких 394 мають статус учасника бойових дій. Двоє з них мають інвалідність. На Білопільщині проживає 16 сімей, які втратили під час ведення бойових дій на сході країни своїх рідних. На сьогодні 9 учасників бойових дій та один із членів сім'ї загиблих в АТО забезпечені санаторно-курортним лікуванням, ще 12 чоловік очікують путівку. Усі учасники АТО забезпечені твердим паливом, частина людей отримали матеріальну компенсацію, частина - дровами.

На свято працівників соціальної сфери Білопільського району завітав і начальник управління майном, депутат Сумської обласної ради Дмитро Нагорний.

За дорученням голови Сумської обласної ради Дмитро Нагорний вручив Грамоти обласної ради Володимиру Турчину та Олегу Терещенку – керівникам комунальних установ обласної ради Білопільського дитячого будинку-інтернату та Атинського психоневрологічного інтернату. Грамотами облради також були нагороджені заступник директора Білопільського районного територіального центру соціального обслуговування  Валерій Лобкін та заступник начальника управліннясоціального захисту населення Білопільської райдержадміністрації  Ірина Вдовкіна.

— Ваша робота  вселяє віру й надію багатьом людям, - зазначив у своєму вітальному слові Дмитро Нагорний. -  Ви несете тепло і допомагаєте долати труднощі тим, хто у складні хвилини свого життя приходить за розрадою. Вашу роботу, можливо, не кожному видно. Але ті, кому вона необхідна, відчувають її. Дякую вам за піклування і надання передбачених державою соціальних гарантій тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації. Бажаю вам миру, здоров'я і нехай оберігає Господь вас та ваші родини.

Того передсвяткового дня звучало багато виступів. Учасників святкового зібрання прийшли привітати голова Білопільської райдержадміністрації Володимир Верещагін, депутати обласної ради Андрій Кисіль та Вячеслав Бершов, керівництво районної ради.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери очільник Білопільської райдержадміністрації Володимир Верещагін вручив грамоти кращим працівникам соціальної сфери Білопільщини від облдержадміністрації, департаменту соціального захисту населення та пенсійного фонду, районної державної адміністрації.

А ще у переддень свята для присутніх звучали найкращі пісні, веселі та ліричні мелодії. Найкращі музичні привітання того дня були присвячені тим, для кого людяність та добросердечність стали головними рисами характеру. А самовідданість, чуйність, милосердя і терпіння стали неодмінними характеристиками сумлінного виконання своїх  професійних обов’язків.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 06 листопада 2017, 16:03

Увага!

03.04.2020 року о 10-й годині (зал засідань при голові обласної ради, III- й поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube