Півсторічний ювілей відзначила обласна стоматполіклініка

Цього року Сумська обласна стоматологічна поліклініка відзначає 50 років із часу свого заснування. Цей заклад обслуговує понад мільйон жителів Сумщини, і протягом одного дня до поліклініки за медичною допомогою звертаються близько 500 дорослих пацієнтів і 200 дітей. Спеціалісти порахували, що за роки свого існування у лікувальному закладі допомогу отримали близько 9 мільйонів пацієнтів.

У поліклініці працює 4 відділення – терапевтичне, хірургічне, ортопедичне і дитяче. Тут у гарному стані знаходяться приміщення, є сучасне медичне обладнання, впроваджуються нові технології, працівники закладу є учасниками різноманітних навчальних Всеукраїнських та світових програм.

За кошти обласного бюджету лише за останній час у закладі проведена заміна вікон, утеплено стіни будівлі, придбано сучасне обладнання – ці дії є складовими цілісної програми покращення якості надання медичних послуг населенню. А нещодавно у поліклініці облаштовано кабінет для обслуговування учасників АТО. Він обладнаний найсучаснішим устаткуванням, забезпечений матеріалами. І стоматологічну допомогу у ньому лише за останні місяці змогли одержати 200 учасників антитерористичної операції.

Привітати колектив з нагоди піввікового ювілею прийшли голова ОДА Микола Клочко, начальник управління майном обласної ради Дмитро Нагорний, керівництво управління охорони здоров’я облдержадміністрації, колеги.

Дмитро Нагорний у своєму привітальному слові наголосив: «Ваш заклад, до якого входить і дитяча, і поліклініка для дорослих, без перебільшення можна назвати однією з найкращих комунальних установ області. Сьогодні в обласній стоматполіклініці сконцентроване найсучасніше обладнання, утворена потужна стоматологічна наукова школа, працюють досвідчені і висококваліфіковані фахівці. За таку показову роботу я хотів би подякувати вашому керівнику – Заслуженому лікарю України Володимиру Савченку. Знаю, що у поліклініці працює 225 людей, з яких 75 лікарів і 24 з них мають вищу категорію. Тому я дякую кожному, хто робить таку необхідну для населення області справу – дбає про їхнє здоров’я і допомагає у лікуванні».

Начальник управління майном побажав кожному достатку, миру, здоров’я, високих зарплат, і благополуччя сім’ям і вручив відзнаки обласної ради кращим працівникам закладу.

Микола Клочко акцентував увагу на реформуванні медичної галузі і необхідності підвищення якості послуг. «Приємно, що ми з вами постійно працюємо над цим». Серед особливих послуг поліклініки голова ОДА назвав обслуговування пацієнтів на дому, які через фізичний стан не можуть прийти до поліклініки, та безкоштовне обслуговування пільгових категорій населення. Справжньою гордістю колективу закладу стало утворення власної наукової стоматологічної школи. Саме обласна стоматполіклініка стала дверима у професію для великої кількості спеціалістів, які сьогодні займаються приватною практикою.

50 років діяльності – це солідна дата для медичного закладу. І можна сміливо говорити: колектив обласної стоматологічної поліклініки щоденно працює над тим, щоб запровадити нові технології та допомогти кожному пацієнту.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 30 жовтня 2017, 17:31

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube