telegram Facebook Twitter Youtube

За допомогою не до комунальних служб, а до обласного депутата

Мешканці будинку №44 по вул. Воронизькій в Шостці звернулися до депутата Сумської обласної ради від Опозиційного блоку Володимира Пилипейка з проханням допомогти в ремонті під'їздів будинку на першому поверсі.

За їх словами, за 28 років від часу спорудження будинку, під'їзди жодного разу не бачили ремонту. Змінювалися різні ЖЕКи, які обслуговували багатоповерхівку, але комунально-побутові проблеми не вирішувалися. Звернення до міськвиконкому з проханням вплинути теж не допомагали.

Багато мешканців будинку - пенсіонери, малозабезпечені, і самостійно зробити ремонт в під'їздах їм не під силу. Тож в чергове звернулися до депутата обласної ради.

- До Володимира Юрійовича звертаємося часто. Ще з тих пір, як він був депутатом міської ради, наш будинок входив до його округу. Він і досі тільки один нам і допомагає. Заасфальтував дорогу біля під'їздів до будинку, встановив ливнівки і світильники біля входів до під'їзду, домігся встановлення знака, щоб перекрити дорогу через двір багатотонним вантажівкам... І цього разу, коли на звернення не реагують ніякі інстанції, мешканці звернулися до Пилипейка і дуже вдячні за допомогу! - розповідають місцеві жителі.

Володимир Пилипейко надав матеріали та запросив працівників, які виконали шпаклівку, побілку і фарбування на перших поверхах під'їздів, в т.ч. в візочних підсобних приміщеннях. Зацементували ями в підлозі, де постійно збиралася вода, коли текли труби...

По завершенню робіт відбулася зустріч мешканців будинку з обласним обранцем. Ініціативна група вручила Володимиру Пилипейку подяку за надану допомогу. Користуючись нагодою, мешканці звернулися з проханням допомогти у вирішенні ще низки житлово-комунальних проблем (забиті сміттєпроводи, холодні батареї і низька температура в квартирах, ремонт комунікацій в підвалі будинку і водопроводу і т.д.).

Деякі питання Володимир Пилипейко обіцяв підняти на сесії обласної ради, рішення інших проблем, які не виконують комунальні служби, планує вирішувати спільно з міським головою.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 26 жовтня 2017, 11:27

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення