telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Жіноче обличчя війни»: тематична зустріч до Дня захисника України у Сумському обласному краєзнавчому музеї

До Дня захисника України Сумський обласний краєзнавчий музей організував зустріч молоді з жінками, які сьогодні своєю сумлінною професійною і громадською діяльністю забезпечують військовий, гуманітарний, освітній та інформаційний захист держави.

Студенти Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка та Сумського будівельного коледжу познайомились із учасницею АТО, волонтеркою, головою Благодійного фонду «Зорі надії» Аліною Косовською, координатором волонтерської організації «СББ-тил» Валентиною Андріяшевою, керівником Громадського фонду «Суми» Олександрою Мартиненко, волонтеркою Громадського фонду «Суми» Світланою Тимченко, старшиною, військовим фельдшером Оленою Каракай.

Снайпери, волонтери, медики, кухарі … Жінки – на бойовому посту на Сході та у тренувальному таборі проходять вишкіл. Жінки проводять майстер-класи з надання першої медичної допомоги в умовах ведення бойових дій, рятують поранених, плетуть маскувальні сітки та «кікімори» для українських бійців, привозять необхідні речі на передову. І водночас чекають повернення тих, хто пішов захищати Україну.

Аліна Косовська та Олена Каракай поділилися спогадами про бойові будні у зоні АТО. Волонтери Олександра Мартиненко та Світлана Тимченко розповіли про діяльність Громадського фонду «Суми», а Валентина Андріяшева – про волонтерську організацію «СББ-тил».

Хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанували пам'ять бійців, які полягли, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілість України.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 18 жовтня 2017, 09:55

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top