telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

З професійним святом Ямпільських поштарів привітав депутат обласної ради Костянтин Товстуха

У актовому залі «Центру обслуговування споживачів №5 в м. Конотоп» (так тепер називається колишнє Ямпільське районне поштове відділення) відбулися урочистості на честь професійного свята працівників пошти.

З цієї нагоди поштарів привітав обласний обранець Костянтин Товстуха. За його дорученням депутат Дружбівської міської громади, голова Ямпільського районного осередку опозиційного блоку Сергій Товстуха вручив Почесну грамоту начальникові ЦОС №5 в м. Конотоп Любові Мотіній та подарунки всім присутнім винуватцям свята. У своєму привітанні Костянтин Олександрович наголосив на неоціненному внескові ямпільських поштарів у збереження галузі і відзначив, що їх самовіддана праця з населенням знаходить палкі відгуки в місті, селищі, селах району.

 

Голова Ямпільської районної ради Ольга Губар від щирого серця теж привітала працівників пошти зі святом, а кращим з кращих вручила грошові премії.

Начальник центру Любов Мотіна з гордістю розповіла про те, що за підсумками роботи Ямпільський ЦОС у галузі посідає третє місце в області, а Антонівське відділення пошти – перше! Ямпільським поштарям є чим гордитися, та вони не зупиняються на досягнутому і роблять все для того, щоб зберегти поштове обслуговування в районі, довести його до ще вищого рівня.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 10 жовтня 2017, 12:48

Документи облради

Go to top