Володимир Токар привітав спортсменів із початком Всеукраїнських змагань із дзюдо

5-7 жовтня у Сумах у приміщенні легкоатлетичного манежу СумДУ проходитиме чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок. Напередодні відбулась церемонія відкриття змагань, де спортсменів, тренерів та вболівальників вітали очільник Сумської обласної ради Володимир Токар, голова обласної державної адміністрації Микола Клочко, віце-президент обласної федерації дзюдо, депутат облради Олександр Будник, депутати облради Віра Мотречко та В'ячеслав Бершов, віце-президент обласної федерації дзюдо Сергій Колесніченко, представники управління молоді та спорту ОДА, судді та гості.

«Я дуже радий, що чемпіонат України з дзюдо проходить саме в Сумах, - звернувся до присутніх Володимир Токар. - Відмічу, що депутатський корпус обласної ради приділяє велику увагу розвитку спорту в регіоні. Цього року 1 млн. грн. було виділено на заміну бігових доріжок у легкоатлетичному манежі. Також значна робота проводиться щодо вдосконалення спортивно-матеріальної бази, адже сьогодні, як ніколи, молодь повинна бути міцна і духом і тілом».

Усім спортсменам голова Сумської обласної ради побажав вдалого виступу, безкомпромісної боротьби та перемоги.

«Заняття дзюдо виховує самоорганізованість, цілеспрямованість, дисципліну. Стати переможцями зможуть одиниці, тому участю у цих змаганнях я бажаю всім зарядитися для успішних виступів на інших турнірах», - зауважив Володимир Миколайович.

Доводить престижність змагань і географія та кількість учасників. Усього до Сум приїхало майже 300 спортсменів з усіх куточків України. Нижче першого розряду, тобто синього поясу, спортсмени до змагань не допускаються. Тут практично всі з коричневими, а більшість – з чорними поясами.

«Суми стали центром розвитку цього виду спорту і вже традиційно саме у нас проводять чемпіонати такого рівня», - говорить депутат облради, віце-президент Сумської обласної федерації дзюдо Олександр Будник.

Головним рефері змагань є суддя національної категорії з Івано-Франківська Руслан Перета. Він також звернувся до спортивної еліти України із привітаннями: «Я думаю, що ми впораємося з цим завданням – вибрати кращих спортсменів. Зараз важко сказати, хто потрапить до збірної, бо «підпирають» молоді спортсмени, які хочуть теж узяти участь у великих міжнародних змаганнях, чемпіонатах Європи, світу і всі готуються до Олімпійських ігор».

Попереду у дзюдоїстів три дня змагань, на яких вони демонструватимуть свої витримку та бойові уміння. Для них дзюдо – це не просто бойове мистецтво, це життєва філософія, яка реально працює.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради