telegram Facebook Twitter Youtube

Обласні депутати взяли участь у роботі сесії Буринської районної ради

Депутати Сумської обласної ради Олександр Непочатов, Віктор Ладуха, Едуард Пінчук та Сергій Демеха взяли участь у роботі пленарного засідання 24 сесії Буринської районної ради.

До порядку денного було включено 17 питань. Серед головних – затвердження технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок різного призначення на території сільських рад Буринського району.

Під час розгляду земельних питань між представниками депутатського корпусу районної ради розгорілися серйозні дискусії. Зокрема депутат облради Олександр Непочатов зауважив, що у разі не затвердження цих питань місцевий бюджет втратить значну суму коштів. Це твердження підтримали й інші депутати Сумської обласної ради.

Однак, за результатами голосування, деякі рішення щодо затвердження технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок таки не набрали необхідної кількості голосів.

Натомість, депутати розглянули та прийняли Програму економічного і соціального розвитку Буринського району на 2017 рік, районну Програму соціального захисту населення на 2017-2021 роки», Районну комплексну програму «Освіта Буринщини у 2016-2018 роках, внесли зміни до районного бюджету Буринського району на 2017 рік.

Також народні обранці підтримали рішення про призначення директора комунального закладу Буринської районної ради «Буринська районна централізована бібліотечна система та про встановлення розміру батьківської плати за навчання у комунальному закладі Буринської районної ради «Буринська дитяча школа мистецтв» у 2017-2018 навчальному році.

Після пленарного засідання голова районної ради Євгеній Рябоконь подякував присутнім за роботу та відзначив активну співпрацю між депутатами району та області.

Також читайте:

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення