telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Орлівчан з Днем села вітав депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха

Орлівка на День села розквітла вишиванками, наповнилася святковим настроєм.

Одне з найбільших сіл Ямпільщини - славне трудовими досягненнями, звитягами в борні. Орлівка виховала Героя Соціалістичної Праці, десятки колгоспних, бойових орденоносців, офіцерів, генералів, сотні улюблених у працю людей.

Виступаючи перед земляками, депутат обласної ради Костянтин Товстуха наголосив, що Орлівка приречена на славу! Тут підтримують споконвічні традиції працювати з повною віддачею, робити все для того, щоб рідне село з кожним днем ставало кращим. І починають селяни з власного обійстя. 

Тож не дарма саме в Орлівці, підкреслив Костянтин Олександрович, у важкі часи почала діяти агрофірма «Орлівська» завдяки умілим діям Тетяни Сенченко. Сьогодні сільгоспідприємство - флагман сільськогоподарського виробництва на Ямпільщині, тож люди мають роботу, а село вагомий додаток до бюджету.

Костянтин Товстуха вручив Почесні грамоти і подарунки сільському голові Володимирові Гончарову, директорові агрофірми «Орлівська» Тетяні Сенченко, вчителеві Миколі Поваляшку, директорові сільського Будинку культури Сергію Ступаку.

Сільський голова Володимир Гончаров низько вклонився орлівчанам за їх звитяжну працю на рідній землі, дбайливе ставлення до свого села. Нагадав односельцям, що сьогоднішнім сонячним святковим вечором і завтрашнім мирним днем вони зобов’язані землякам, що полягли у боях Другої світової війни. І тим воїнам, котрі нині на сході України стримують напади агресора. Володимир Гончаров привітав присутнього на святі ветерана Другої світової війни Федора Івановича Стеценка, а школярі вручили колишньому воїну букет квітів. Квіти понесли лягли і до пам’ятника загиблого в боях за Україну в зоні АТО В’ячеслава Зоболотнього.

Орлівчан зі святом привітала і вручила Почесні грамоти та подарунки голова районної ради Ольга Губар.

Святковий концерт, пісні, танці тримали в приємній напрузі велику громаду до пізньої ночі. 

Також читайте:

Документи облради

Go to top