telegram Facebook Twitter Youtube

Жителі Черепівки та Біжівки відзначили дні народження своїх населених пунктів

Для жителів сіл Черепівка та Біжівка Буринського району 19 серпня – особливий день. На православне свято Преображення Господнього, що в народі називають Яблучним Спасом, тут відзначають День села.

Не міг оминути увагою свою малу батьківщину, Черепівку, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

«У кожної людини в житті є сокровенне, найрідніше, без чого вона не може уявити свого життя. Це рідний батьківський край. Це та земля, по якій ми зробили свої перші кроки, земля наших батьків, дідів, прадідів. Вона єдина, де ми почуваємо себе вдома, затишно і привітно», - зазначив посадовець.

 

Перший заступник голови облради, як завжди, переймається проблемами сільської освіти та матеріально-технічним забезпеченням місцевої школи. Цього року Анатолій Якович також завітав до села не з пустими руками, - школа від нього отримала двокамерний холодильник.

Не забуває перший заступник голови обласних парламентарів і про розвиток спорту на селі. Раніше за його сприяння гравцям місцевої футбольної команди було придбано нову форму. А нещодавно за його ініціативи футболістам закупили бутси, гетри та два нові професійні м’ячі.

Наразі усіх жителів Буринщини хвилює впровадження реформи децентралізації. Із цього приводу посадовець підкреслив, що створення об’єднаної територіальної громади – це складний процес. Проте він повинен йти в суто законодавчому руслі. Адже в новоствореній громаді життя людей має тільки поліпшуватися.

Винахідливість, неординарність, майстерність, музичні та співочі таланти продемонстрували аматори сцени Буринського РБК. Ще довго над селом розливались музика, пісні, жарти і сміх. Працелюбні й талановиті селяни відзначали іменини рідної Черепівки. А заключним акордом свята став святковий феєрверк.

Масштабно відсвяткували день села і жителі Біжівки. Привітати їх зі святом завітали перший заступник голови Анатолій Річкаль та депутат обласної ради Олександр Непочатов, голова Буринської РДА Василь Бойко, та сільський голова села Сніжки Надія Кузьменко.
Усім біжівцям із нагоди свята депутати та місцеві посадовці висловили щиру подяку за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої, підтримує порядок, розбудовує та прикрашає свій будинок, двір та вулицю.

Головним подарунком, який презентували Анатолій Річкаль та Олександр Непочатов, стали нові 9 парт, які скоро з’являться у місцевому Біжівському дитячому садку.

Після привітального слова Анатолій Якович вручив Грамоту Сумської обласної ради сільському голові Біжівки Івану Лещенку за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування. Також відзнаку та бронзову медаль отримав секретар сільської ради Віталій Линник, який виборов третє місце з шашок на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів.

Після врочистої частини відбувся концерт аматорів сцени Біжівського СБК.

Доброго настрою, створеного у великому родинному колі, не зіпсував спекотний вечір. Кожен ніс у власну домівку атмосферу свята і надію на добру годину та довгоочікуваний мир.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

27 грудня о 14.00 відбудеться 4 сесія Сумської обласної ради 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення