telegram Facebook Twitter Youtube

Тетяна Головко: «Головним завданням депутатів є консолідація інтересів та постійний діалог з громадою»

15 серпня заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко в рамках робочої поїздки на Білопільщину взяла участь у засіданні 14 сесії районної ради та поспілкувалася із громадським активом міста та району. На пленарному засіданні сесії також були присутні народний депутат України Олександр Сугоняко та депутати обласної ради Дмитро Нагорний, Едуард Пінчук та Сергій Іщенко.

На розгляд сесії було винесено більше 10 нагальних питань щодо життєдіяльності району. Питання стосувалися виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я та освіти, а також надання фінансової допомоги для виплати заробітної плати працівникам ДНЗ Білопілля та Ворожби.

Зокрема занепокоєння у депутатів викликає і відсутність дієвого вагового контролю за транспортними засобами. Адже не секрет, що саме через надмірне навантаження окремих автомобілів дорожнє покриття швидко зношується та руйнується. Тож депутати задалися питанням виділення коштів на придбання пересувного пункту габаритно-вагового контролю. Депутат облради Дмитро Нагорний зазначив, що це необхідний крок, адже такий пункт допоможе уповільнити процес руйнування доріг, які зараз і так не в найкращому стані.

За результатами голосування рішення про виділення коштів із районного бюджету на придбання вагового контролю було прийнято.

Також детально було розглянуто питання виділення коштів на Миколаївську спеціалізовану школу Білопільського району, яка визначена опорною. «Стосовно функціонування опорних шкіл ми побачили позитивний досвід. Але, звичайно, такі заклади вимагають додаткових фінансових вкладень. Тож для майбутнього розвитку освіти нам усім потрібно опрацьовувати питання пошуку резервів наповнення бюджету», - зазначила Тетяна Головко.

Усі питання порядку денного були розглянуті та схвалені депутатами. Серед головних: зміни до Районної комплексної програми підтримки пільгових категорій населення та до районного бюджету на 2017 рік, надання пільги на харчування.

У ході робочого візиту заступник очільника Тетяна Головко та депутати обласної ради поцікавилися проблемами жителів Білопільщини та пообіцяли допомогти у розв’язанні нагальних питань. Адже, як зауважила Тетяна Іванівна, головним завданням народних обранців є постійний діалог із громадою та співпраця влади усіх рівнів.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 серпня 2017, 11:22

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення