telegram Facebook Twitter Youtube

Діти Червоної Слободи отримали новий шкільний автобус

Для жителів села Червона Слобода, що на Буринщині, а надто школярів та трудового колективу місцевого навчального закладу цей день запам'ятається надовго. 

Перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль та депутат обласної ради Олександр Непочатов разом із головами райдержадміністрації та районної ради Василем Бойко та Євгенієм Рябоконем, депутати обласної ради вручили директору Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г. Я. Базими ключі ключі та техпаспорт від новенького шкільного автобусу.

Перший заступник голови обласних парламентарів Анатолій Річкаль, вітаючи школярів із цією знаковою подією, зазначив, що шкільний автобус – нагальна потреба для дітей, батьків та педагогічного колективу. Анатолій Якович наголосив, що увага влади до підростаючого покоління дуже важлива, адже саме теперішнім учням у майбутньому продовжувати розбудовувати країну.

«Сьогодні започатковано реформування освітньої галузі, тож завдання усіх рівнів влади – зробити все можливе, аби поліпшити матеріально-технічну базу навчальних закладів і тим самим - умови та якість навчання дітей», - зазначив Анатолій Річкаль.

«Автобус вкрай необхідний для наших школярів, адже цього року до першого класу Червонослобідської школи підуть 20 діток, а це означає, що село розвивається та має велике майбутнє», - сказала директор навчального закладу Любов Сударєва. 

Безумовно, на новенькому автобусі учні зможуть не тільки прибувати на уроки, а і виїжджати на шкільні олімпіади, спортивні змагання, екскурсії тощо. 

До теплих слів вітань долучився і депутат обласної ради Олександр Непочатов. Він подякував сільському голові Роману Кужелю за чудову та змістовну програму святкування Дня села, а також вручив учням школи спортивний інвентар – волейбольні та футбольні м'ячі та набори для гри у теніс.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 17 серпня 2017, 10:04

Підготовка до сесії обласної ради

27 грудня о 14.00 відбудеться 4 сесія Сумської обласної ради 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення