telegram Facebook Twitter Youtube

Депутати обласної ради привітали буринців із Днем міста

12 липня жителі Бурині відзначили чергову річницю з дня заснування міста. Цьогоріч свято відбувалося у рамках ІІІ відкритого районного фестивалю «Співуча веселка», на який з'їхалися фольклорні колективи з усіх куточків Сумщини. Не оминули увагою день міста Буринь і почесні гості: перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль та депутат обласної ради Олександр Непочатов.

- Пісні – це цінний скарб нашого українського народу, нашого рідного краю, – зауважив перший заступник очільника обласних парламентарів Анатолій Річкаль.– І добре, що вони повернулися до нас від наших предків. Костюми ж учасників цього дійства відображають ідентичність того краю, звідки приїхали самодіяльні артисти.

Анатолій Якович з гордістю повідав, що перший фестиваль «Співуча веселка» в 2013 році відбувся саме в селі Черепівка, де він народився й виріс.

- Переконаний, що давні пісенні традиції не тільки повернуться до нас, а й підкорять серця й душі нинішнього молодого покоління, - переконаний посадовець.

До теплих слів привітань приєднався і депутат обласної ради Олександр Непочатов. Він подякував буринцям за щоденну наполегливу працю та організацію цього масштабного заходу.

Нинішнього року ДНЗ № 1 «Ромашка» відзначатиме свій 50-річний ювілей. Тож, за ініціативи депутата Олександра Непочатова та за сприяння керівництва Буринського молозаводу для комфортної роботи працівників харчоблоку дитсадка, завідуючій дошкільним навчальним закладом Наталії Горошко на святі вручено сертифікат на суму 15 тис. грн. на придбання кухонної витяжки.

Вітали буринців з іменинами міста міський голова Віталій Мельник, очільники району Євгеній Рябоконь та Василь Бойко.

Цього дня на святкуванні була присутня й особлива гостя - президент благодійного об`єднання «Help-Point Sumy» Маріанна Піфаретті.
- Обличчя міста насамперед визначають люди, їхні справи і вчинки, – зауважила вона. - Буринь впевнено дивиться у майбутнє, у міста - прекрасні перспективи».
За сприяння благодійниці вже понад десяток років лікарні та навчальні заклади Сумщини отримують нове обладнання та сучасні меблі із Швейцарії. До слова, Маріанна активно допомагає українським бійцям, котрі перебувають у зоні АТО.

Кожен присутній на заході мав можливість добре відпочити та відчути незабутню атмосферу свята. Програма Дня міста була насиченою та різножанровою. Протягом дня проходили спортивні змагання, розважальна програма для дітей та концерт за участі солістів та танцювальних колективів, київської кавер-групи «Кіріякіди». Ввечері буринці насолоджувалися виступом колективу «Конкордія», який продемонстрував незабутнє фаєр-шоу, та розважалися на молодіжній дискотеці.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 14 серпня 2017, 10:48

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення