Тимчасова контрольна комісія обласної ради визначилася з об’єктами будівництва та термінами їх перевірок

9 серпня відбулося чергове засідання тимчасової контрольної комісії Сумської обласної ради з перевірки стану об’єктів будівництва, які будуються (реконструюються, ремонтуються) за кошти обласного бюджету. Його провів голова ТКК В’ячеслав Бершов.
Депутати обговорили план роботи, визначилися з об’єктами та термінами перевірок, а також погодили кандидатури експертів від управління капітального будівництва обласної державної адміністрації, управління майном обласної ради та управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Сумській області, які будуть брати участі у перевірках спільно з членами тимчасової контрольноїкомісії.
Для організації належної роботи комісії управління капітального будівництва ОДА та управління майном Сумської обласної ради надали інформацію у вигляді таблиць із зазначенням найменування об’єктів, наявності проектно-кошторисної документації, проходження експертизи проектно-кошторисної документації, вартості робіт, дати початку та завершення будівництва, освоєння коштів об’єктів незавершеного будівництва за кошти обласного бюджету. Виходячи з цих даних, члени комісії визначилися, який перший об’єкт вони будуть інспектувати.
Депутати розглянули організаційні питання. Так, заступником голови та секретарем тимчасової контрольної комісії Сумської обласної ради з перевірки стану об’єктів будівництва, які будуються (реконструюються, ремонтуються) за кошти обласного бюджету, одноголосно обрано депутатів Миколу Деркача та Олександра Стрельченка.Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 14:15

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради